Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu çocuğa red pill verseniz düzelecek mi? (Anket)

Bu çocuğu red pill iyileştirir mi?

• Evet iyileştirir

Kullanılan: 35 52.2%
  • Hayır tabii ki iyileştiremez genetiği çok kötü

Kullanılan: 2 3.0%
  • Belki iyileştirir denesin

Kullanılan: 21 31.3%
  • Kardeşm 1500 kırmızı hap alsa kendine gelmez

Kullanılan: 9 13.4%

• Kullanılan toplam oy
    67
Ben bence bu red pill ve kendi yasam goruslerimizi ve dusuncelerimizi sadece kendimize saklamayi oneriyorum birinin hayati bizim hayatimizdan daha onemli degil.
Kendinin farkinda olan degisir degismiyorsa insanin kendi kararidir, birakalim insanlari kendi sectikleri yolu yasasinlar.

kilo almalı iyi giyinmeli gözleri biraz pörtlek galiba yüzüne uygun numarasız gözlük taksın görünen yerlere birkaç dövme yapsın sakal varsa bıraksın burdaki çoğu kişiden iyi olur eminim

Bu cocugun değişmiş hali vardı yanlış hatırlamiyosam.Taş gibi bişey olmuş.Erkek adamda makalesi vardı.Bir ihtimal yanlış da hatirliyo olabilirim.Bu cocugu alıp önce vucudunu halledeceksin.Sonra özgüvenini onaracaksın.Sonra hic kırmızı hapa falan bulastırmadan,boş boş kırmızı hap teorileri yerine sahada direk pratikte pickup eğitimi vereceksin.Tüm bu dediklerim 6-7 ay (Gym en çok vakit alacak olan şey.).Kırmızı hap kimseye pek bi s*k katmaz bence.Anca psikolojik olarak o moda girersin.Düşüncemi değiştirecek olan varsa da (Kendi tecrubeleriyle) beni yanıltsın.

Bu cocugun değişmiş hali vardı yanlış hatırlamiyosam.Taş gibi bişey olmuş.Erkek adamda makalesi vardı.Bir ihtimal yanlış da hatirliyo olabilirim.Bu cocugu alıp önce vucudunu halledeceksin.Sonra özgüvenini onaracaksın.Sonra hic kırmızı hapa falan bulastırmadan,boş boş kırmızı hap teorileri yerine sahada direk pratikte pickup eğitimi vereceksin.Tüm bu dediklerim 6-7 ay (Gym en çok vakit alacak olan şey.).Kırmızı hap kimseye pek bi s*k katmaz bence.Anca psikolojik olarak o moda girersin.Düşüncemi değiştirecek olan varsa da (Kendi tecrubeleriyle) beni yanıltsın.
Farfaracıgim resmi bulursan gönder merak ettim
Red pill hayatın sadece pick up ve seksle alakalı olmadığını (erkek adam da genelde ilişkiyle ilgili olsada) ve bilgiyi kovalayıp statü olarak yükselmemizi ve tatmin olacagin bi hayat yasamani soyler unutma;
Fakirler için ask vardır
Zenginlerin sexi vardır
Süper zenginlerin ise hiçbirine ihtiyacı yoktur.

Birader değişmez ya kendinizi kandırmayın alfalık sonradan kazanılacak birşey değil sadece alfa taklidi yada alfa farkındalığı yaşarsın zaten alfasındır farkında olursun yada bir betasındır alfa taklidi yaparak 2 3 kız daha fazladan düşürürsün ama bu çocuk allah taklidi yapsa yine yemez
Mesele çocuğu geliştirmek zaten sizin kafanızdaki boktan 'alfa' kavramına ulaştırmak değil.

Çocuğun yüz hatları düzgün, kilo alsa vücut yapsa, iyi giyinse, diksiyon falan gelistirse mutlaka bir yerlere gelir ama bunları yapacak istenç önemli ve bu istenç öyle bir şey ki tipten dahi önemli.

Birader değişmez ya kendinizi kandırmayın alfalık sonradan kazanılacak birşey değil sadece alfa taklidi yada alfa farkındalığı yaşarsın zaten alfasındır farkında olursun yada bir betasındır alfa taklidi yaparak 2 3 kız daha fazladan düşürürsün ama bu çocuk allah taklidi yapsa yine yemez
lan alfalık ne seni doktorlar babana alfa olarak mı müjdeledi alfa gamma beta sigma karakterleri insanlar tarafından uydurulmuş bişey tıpkı burçlarda ki gibi seni bir kalıba sokar ve sen onun gibi davranmaya başlarsın insan dediğin yaratık bukelemun gibidir bulundupu kabın şeklini alır olaya göre mekana göre kişiye göre

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8