• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bu hayat sadece size ait...

Öncelikle merhaba, foruma birkaç gündür ziyaretçi olarak göz atıyordum ve üye olma kararı aldım. Dikkatimi çeken ve birçok kişiyi epey motive edecek bu konu ile siftah yapmak istedim.

Bazılarınız sahaya çıkamıyor, bazılarınız özgüven problemi, bazıları ise adının karalanmasından korkuyor, bazılarınızın ise bunların birçoğu umrunda değil.(alkış.gif)

Sahaya çıkamayanlardan başlayalım; bu genelde red yeme korkusundan ötürü veya tacizci damgası yeme korkusundan oluyor. Red yemek tecrübe kazandırır, hatanın tekrarını engeller. Tacizci damgası yeme olayına gelecek olursak, sadece biri ile tanışmak istediniz eğer görgü kuralları ve özel hayata saygıdan taviz vermediyseniz korkmanıza gerek yok sadece diyalog kurmak istediniz. Tabi bu esnada gözünüz ve ellerinize hakim olamadıysanız sonuçları sizi alakadar eder. ÜSLUP VE BEDEN DİLİNİZİN FARKINDA OLUN.

Özgüven; Kendinizin ve yapabileceklerinizin farkına varın. (Ayrı bir başlıkta incelenecek.)

Adının karalanmasından korkanlar, bu hayat sadece size ait birilerinin ne dediği umrunuzda olmasın, kaliteli bir şekilde doğru bildiklerinizi yaşayın. Hakkınızda düşünülen sözler sizi yüceltmez veya eksiltmez. İpler sizin elinizdedir.

TeamStar

Üye
Yazilarinin devami gelicek mi? Hosgeldin yazayim mi ?