• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

bu kadınla şansım var mı

brendon

Üye
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
153
Yaş
24
Şehir
Ankara
Spor dan bir kadın var daha önce durumsal açılış yapıp tanıştım kızla ilk muhabbet ettimizde 20 dakka konuşmuştuk daha sonra 1 ay filan görmedim daha sonra tekrar karşılaştık konuşmaya gittim yanına 3 dört dakka konuştuk kıza biraz onunla dalga geçer gibi birazda küçümser davrandım bugün tekrar yanına gittim merhaba nasılsın dedim oda öyle dedi kadın beni başından salmaya kalktı bende aldırmadım konuşmaya devam ettik kız biraz Slav kızlarına benziyor bendeki ordan devam ettim seni ilk gördüğüm de Slav sandım dedim oda evet genelde benzetiyorlar dedi bende dünyanın en güzel kızları slavlar dedim kızda bunu iltifat olarak algıladı ve dediki sonunda senden iltifat aldım bende buna karşılık beni tavlamak zordur dedim kadında gördün gibi öyle bir niyetim yok dedi ve erkek arkadaşım var dedi bende 2 dakikada samimi olduk erkek özel hayatını anlatıyorsun dedim sonra saçmaladım kadın da tekrar başından salmaya kalktı başımda dikilme spor yap dedi gitmedim yanından sonra 2 dakika sonra sıkıldım dedim ve ayrıldım yanından kaba davrandım çok galiba yorumları bekliyorum.
 
Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
78
Yaş
18
Şehir
İzmir
kıza biraz onunla dalga geçer gibi birazda küçümser davrandım
Kanka yanlışim varsa düzelt ama bence birisini en başta küçumsemek yapilacak en kotü şey. Hafif bir şekilde alay ettiysen sorun yok

Kanka bence kızın sana ilgisi yok ama sen bilirsin ben olsam direk NEXTlerim.


Kanka sacmalamişsın ama orada ben olsaydım senden daha fazla saçmalardım.
 

holyQb

Üye
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
177
Şehir
İstanbul
sevgilisi olduğu başından savmak için yalan olabilir. bunu o anki durumdan ancak sen çıkarabilirsin. yine de sevgilisi olduğundan eminsen zorlayıp başına iş almanın anlamı yok.
 

brendon

Üye
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
153
Yaş
24
Şehir
Ankara
Sevgilisi yok sanmıyorum dikkat ettiysen beni tavlamak zordur dedim ondan sonra bana böyle dedi.
 

Carpe Diem

Üye
Katılım
25 Nisan 2018
Mesajlar
210
Şehir
Bursa
Kız istemiyor zorlama derim sevgilim var demesinin nedeni de bağlama bağlıdır senin dediklerine göre kız başında durmamanı istiyor.
 
Üst