Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu kız için ne yapabilirim?

Harbiden la

Denemeli miyim? Ayrıca iyi çocuğumdur üstüme afiyet :D Kızlara direk abazan gibi yaklaşmayı pek sevmem ama ben de çok ezik bir şekilde yaklaşıyorum.
Hatanı biliyorsun işte. Ezik gibi ve iyi çocuk olarak yaklaşırsın kusura bakma da yarrağımı tavlarsın kızı :D. Git ve tepkileri umursamadan dediğimi yap. İnsanlar " ay sen çok değiştin" , "noldu sana değişmişsin" falan filan derler. Normaldir. SİKLEME.

Hatanı biliyorsun işte. Ezik gibi ve iyi çocuk olarak yaklaşırsın kusura bakma da yarrağımı tavlarsın kızı :D. Git ve tepkileri umursamadan dediğimi yap. İnsanlar " ay sen çok değiştin" , "noldu sana değişmişsin" falan filan derler. Normaldir. SİKLEME.

Çoğunluk senin görüşünün karşıtını bildiriyor ne düşünüyorsun?

Arkadaşlar merhaba anlattığım olay dahilinde bir kaç tavsiye istiyorum.

Bu sene sınıfımızda Hanım hanımcık bir kız var tatlı bir kız çok güzel diyebileceğim bir kız değil belki güzel de demiyebilirim tatlı bir kız ve ben bu kızdan hoşlanıyorum. Daha okul açıldıktan 1-2 ay sonra galiba tam olarak hatırlamıyorum daha erken de olabilir Instagramdan istek attım 2-3 gün bekledi ne red etti ne kabul etti bende geri çektim. Daha sonra sınıf o sıralar fazla samimi olmadığı için kızla nasıl sohbete girebilirim diye düşünmeye başladım ve aklıma sozelci olduğu geldi. Normalde yapabileceğim Türkçe sorularını bilerek ona sormak istedim ve 1-2 kere denedim ama red etti(bilmiyorum dedi). Daha sonra günaydın falan demeye başladım naber falan çekingen bir şekilde geri dönüş yaptığı oldu fakat ben bıraktım artık günaydın demeyi ve artık demiyorum. Bir kaç gün sonra kendisi ön sıramda oturduğu için oturduğu sırayı çektim (bu kısım çocukça gelecek biliyorum) yapma dedi tamam dedim akşam çıkarken sıranı çekmeme kızdın fakat üşüyordum güneşe biraz daha yakın olmak istedim dedim bu dediğimi anlayıp anlamadığını bilmiyorum. Bundan sonra bir tavsiye üzerine hiç bir şey yapmadım kıza daha sonra 2-3 gün önce sınav olacaktık bu da söylendi zor olacak falan diye bende sen sozelcisin yaparsın dedim çünkü sınav sözel ağırlıkta bir sınavdı ben tmyim o da sanane dedi hafif sertçe. Sınavı geçmiş bugün tebrikler dedim ağız ucu ile sağol dedi.

Şimdi bu kıza nasıl yaklaşmalıyım biraz çekingen bir kız dediğim gibi hanım hanımcık bir kız sakin öyle günümüzün çoğunluk kızlarından değil. Fakat üzüldüğümü bir nokta var benim attığım isteği kabul etmediği gibi sınıftan iki çocuğun isteğini kabul etmiş geri takipte atmış bu beni üzmedi değil...
Senin foruma yeni katıldığını bildiğim için bu başlığa cevap vereceğim. Başlangıçta yaptığın hatayı sana açıklayayım. Günümüzde bu hatayı çok fazla kişi yapıyor. Madem kızla aynı sınıftasın neden yüz yüze konuşmak yerine Instagram'ı tercih ediyorsun? Zaten kızlara Instagram'dan bir sürü erkek yazıyor. Önce kızla sınıfta en az 2-3 gün muhabbet kurmadan Instagram'dan istek atılmamalı. Forumda dile getirmemiş olsam da bunu çok kişiye özel olarak söylemişimdir. Diğer kısma gelecek olursak Türkçe sorularını sorman vs. bunu geçtim senin sırayı kızın yanına çekmen ve akşam bu durum yüzünden bir açıklama gereği duyman %100 hata. Hadi sırayı çektin yaptın bir hata. Kız sana kızdığında veya tepki gösterdiğinde o sırayı geri çekmeyecektin. Kime ne senin nerede oturduğundan? Sonuçta o sınıf kızın üzerine tapulu bir sınıf değil. İsterse kendi başka bir yere geçer. Bu anlatacağım kısmı dikkatle oku. Günümüzde bazı kızların çekingen davranması aslında bir silah ama çoğu kişi bunun farkında değil. Bizim erkeklerimiz nedense çekingen kızlar karşısında bir yumuşuyor, halini tavrını değiştiriyor. Kadın bu erkekleri otomatik olarak elemiş oluyor. Şu kız şöyle bu kız böyle düşüncesini bir kenara bırakmalısın. Soracağın bir şey olursa özelden sormaya çekinme çünkü forumda yenisin.

Senin foruma yeni katıldığını bildiğim için bu başlığa cevap vereceğim. Başlangıçta yaptığın hatayı sana açıklayayım. Günümüzde bu hatayı çok fazla kişi yapıyor. Madem kızla aynı sınıftasın neden yüz yüze konuşmak yerine Instagram'ı tercih ediyorsun? Zaten kızlara Instagram'dan bir sürü erkek yazıyor. Önce kızla sınıfta en az 2-3 gün muhabbet kurmadan Instagram'dan istek atılmamalı. Forumda dile getirmemiş olsam da bunu çok kişiye özel olarak söylemişimdir. Diğer kısma gelecek olursak Türkçe sorularını sorman vs. bunu geçtim senin sırayı kızın yanına çekmen ve akşam bu durum yüzünden bir açıklama gereği duyman %100 hata. Hadi sırayı çektin yaptın bir hata. Kız sana kızdığında veya tepki gösterdiğinde o sırayı geri çekmeyecektin. Kime ne senin nerede oturduğundan? Sonuçta o sınıf kızın üzerine tapulu bir sınıf değil. İsterse kendi başka bir yere geçer. Bu anlatacağım kısmı dikkatle oku. Günümüzde bazı kızların çekingen davranması aslında bir silah ama çoğu kişi bunun farkında değil. Bizim erkeklerimiz nedense çekingen kızlar karşısında bir yumuşuyor, halini tavrını değiştiriyor. Kadın bu erkekleri otomatik olarak elemiş oluyor. Şu kız şöyle bu kız böyle düşüncesini bir kenara bırakmalısın. Soracağın bir şey olursa özelden sormaya çekinme çünkü forumda yenisin.

Eyvallah teşekkür ederim. Şu an %50 durumdayım devam edip etmemek arasında. Etmeyebilirim o daha ağır basıyor sanki.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8