Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu kız için ne yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba anlattığım olay dahilinde bir kaç tavsiye istiyorum.

Bu sene sınıfımızda Hanım hanımcık bir kız var tatlı bir kız çok güzel diyebileceğim bir kız değil belki güzel de demiyebilirim tatlı bir kız ve ben bu kızdan hoşlanıyorum. Daha okul açıldıktan 1-2 ay sonra galiba tam olarak hatırlamıyorum daha erken de olabilir Instagramdan istek attım 2-3 gün bekledi ne red etti ne kabul etti bende geri çektim. Daha sonra sınıf o sıralar fazla samimi olmadığı için kızla nasıl sohbete girebilirim diye düşünmeye başladım ve aklıma sozelci olduğu geldi. Normalde yapabileceğim Türkçe sorularını bilerek ona sormak istedim ve 1-2 kere denedim ama red etti(bilmiyorum dedi). Daha sonra günaydın falan demeye başladım naber falan çekingen bir şekilde geri dönüş yaptığı oldu fakat ben bıraktım artık günaydın demeyi ve artık demiyorum. Bir kaç gün sonra kendisi ön sıramda oturduğu için oturduğu sırayı çektim (bu kısım çocukça gelecek biliyorum) yapma dedi tamam dedim akşam çıkarken sıranı çekmeme kızdın fakat üşüyordum güneşe biraz daha yakın olmak istedim dedim bu dediğimi anlayıp anlamadığını bilmiyorum. Bundan sonra bir tavsiye üzerine hiç bir şey yapmadım kıza daha sonra 2-3 gün önce sınav olacaktık bu da söylendi zor olacak falan diye bende sen sozelcisin yaparsın dedim çünkü sınav sözel ağırlıkta bir sınavdı ben tmyim o da sanane dedi hafif sertçe. Sınavı geçmiş bugün tebrikler dedim ağız ucu ile sağol dedi.

Şimdi bu kıza nasıl yaklaşmalıyım biraz çekingen bir kız dediğim gibi hanım hanımcık bir kız sakin öyle günümüzün çoğunluk kızlarından değil. Fakat üzüldüğümü bir nokta var benim attığım isteği kabul etmediği gibi sınıftan iki çocuğun isteğini kabul etmiş geri takipte atmış bu beni üzmedi değil...

Hanım hanımcık kızın sanane dediğini ilk defa duyuyorum. Kezbandır o kezban. Ve senden hoşlanmıyorsa neyi uzatıyorsun sen kardeşim. Biraz kendine saygın olsun Kezonun teki için kendini düşürdüğün duruma bak ve hâlâ peşinde koşuyorsun.

Kezban bir kız değil. Görünüş olarakta tavır olarakta değil. Kezban kızı tanımla bana bende uyup uymadığına bakayım. Peki olumsuz cevap olarak hanım hanımcık kız ne derdi?

Kezban bir kız değil. Görünüş olarakta tavır olarakta değil. Kezban kızı tanımla bana bende uyup uymadığına bakayım. Peki olumsuz cevap olarak hanım hanımcık kız ne derdi?
Mevzu o değil. Mevzu senin kendisine saygısı olmayan ve her türlü eziklenmeye rağmen hâlâ o kızın peşinden koşman. Birde sona nasıl yaklaşabilirim yazmışsın. Kız seni takmıyor , davranışlarıyla aşşağılıyor. ve sen hâlâ onun peşinde koşuyorsun. Bu yaptığın erkekliğine bir hakaret , Kendine gel !

Yani bu aşamadan sonra yapılacak bir şey yok... Peki nasıl vazgeçebilirim? Yani bunlar vazgeçmem için yeterli sebep ama aklımda onun ile ilgili düşünceleri nasıl silebilirim? hemen önümde oturuyor :D

Yani bu aşamadan sonra yapılacak bir şey yok... Peki nasıl vazgeçebilirim? Yani bunlar vazgeçmem için yeterli sebep ama aklımda onun ile ilgili düşünceleri nasıl silebilirim? hemen önümde oturuyor :D
Bir gün bile çıkmamışsınız neyin unutması neyin düşünce silmesi. Dostum şu an ki halin için konuşayım. Önünde koca dağlar kadar yol var

Sen biraz iyi çocukmuşsun gibi geldi bana.
Git ve eğlenceli bir şekilde dalga geç-sinirlenip sinirlenmemesi önemli değil- ve gelecek tepkiyi siklemeden, p*ç gülüşüyle yoluna devam et.
Denendi, onaylandı kızın 1, 2 defa yaparsan kızın sana bakışı değişecektir.

Bir gün bile çıkmamışsınız neyin unutması neyin düşünce silmesi. Dostum şu an ki halin için konuşayım. Önünde koca dağlar kadar yol var

Harbiden la

Sen biraz iyi çocukmuşsun gibi geldi bana.
Git ve eğlenceli bir şekilde dalga geç-sinirlenip sinirlenmemesi önemli değil- ve gelecek tepkiyi siklemeden, p*ç gülüşüyle yoluna devam et.
Denendi, onaylandı kızın 1, 2 defa yaparsan kızın sana bakışı değişecektir.

Denemeli miyim? Ayrıca iyi çocuğumdur üstüme afiyet :D Kızlara direk abazan gibi yaklaşmayı pek sevmem ama ben de çok ezik bir şekilde yaklaşıyorum.

“Gelecek tepkiyi düşünmeden p*ç gülüşüyle devam et, iyi çocuk olma diye bir öneri gelmiş” bunun üzerine umarım saçını falan çekmezsin şaka da olsa. Kız seni zerre umursamıyor. Hala ne diye uğraşıyorsun?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8