Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu kızla olur mu?

Bu kızla olur mu?

• Evet

Kullanılan: 13 50.0%
  • Nextle

Kullanılan: 13 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    26
Merhaba beyler. Yan sınıfta gözüme kestirdiğim bi kız var arada bir konuşuyoruz. Kızı analiz ettim ve şöyle biri:
1-karamsar
2-rap, lana del rey gibi şeyler dinliyor
3- koskoca fakültede yalnızca bir kiz arkadaşı var ve onunla takılıyor. Nedenini sorduğumda ''insanların onları kullandıklarımi düşünmelerini istemiyorum'' dedi. Bende sadece fazla kastiklarini söyledim.
4- evi adanada. Yurtta kalıyor.
5- ne zaman göz göze gelsek gözlerini hemen çeviriyor.
6- mikro ifadeler denen şeyi duymuşsunuzdur. Bu kızla ne zaman konuşsam ve gülse yüzünde bir acı ve izdirap seziyorum.
7- bir şey istediğimde yardımcı oluyor.
Simdi size soruyorum bu kızla olur mu ? Çünkü bir daha görüştüğümüzde numarasını almayı düşünüyorum
Oylama yapıp geçmeyin yourmlariniz önemli

Son düzenleme:
Neden o kızı istediğine dair mantıklı bir sebebin varsa, tabii ki olur.
Genel olarak her kızla birlikte olabilirsin. Ama düşün bakalım o kız sana ne katacak?
Eğlence mi? Bilgi mi? Yoksa her ikisi de mi? Yoksa senin de omuzlarına yük gerektirecek dertler mi?

Neden o kızı istediğine dair mantıklı bir sebebin varsa, tabii ki olur.
Genel olarak her kızla birlikte olabilirsin. Ama düşün bakalım o kız sana ne katacak?
Eğlence mi? Bilgi mi? Yoksa her ikisi de mi? Yoksa senin de omuzlarına yük gerektirecek dertler mi?

Bir mantığı yok. Eğlenceli birisi değil. Bana bilgi konusunda birşey de katamaz. Ama denemek istememin sebebi ben başarmaktan korkan birisiyim. Reddedilmek bana koymaz. Bu korkumu atlatabilmek için iyi bir deneyim olur diye düşünüyorum.

1. Insanları değiştirmek doğru mudur ? Yani başımıza dert mi alalım?
  2. Bizim fakültede benim gözüme güzel gelen fazla kız yok.

İnsanları değiştirmeye çalışmak bu dünyada yapacağın en büyük hatadır. Eğer kız yoksa lütfen kariyer peşinde koşmayı ihmal etme. Fakülte birinciliği için çalış, okulu önemsemiyorum diyorsan kendi hayatına yarar sağlayacak bir aktivite ile uğraş. İngilizce, programlama, kaligrafi, spor. Şiir yazmayı deneyebilirsin, politika ile ilgilenebilirsin, roman yazmayı düşünebilirsin, satranç oynamayı düşünebilirsin.
Binlerce aktivite var, seç birini onunla meşgul ol derim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8