Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Merhaba beyler bilenler bilir ben sağlık lisesi öğrencisiyim. Geçen yıla kadar okulda bi kız vardı tesettürlü filan baya samimiydim. Yani baya baya samimiydik. Ve bu kızın sevdiği bir erkek vardı ama erkek bunu oyalamaktan başka bir şey yapmıyordu. Kız gerçekten dinine bağlı biriydi. O erkekten başka kimseyle çıkmam filan diyordu. Sonra bu erkek tekrar kıza yüz verdi ve sevgili oldular. Diyorum ya kız dinine bağlı bir tip. Bunlar da gitmiş daha lise 2 de dini nikah kıymışlar. Annelerinin babalarının haberi olmadan. Onlara söylüyorduk anne baba bilmezse dini nikahın hiç bir anlamı yok. Çocuk da imam hatipli yani o da güya dinine bağlı biri. Sırf el ele tutuşmak haram olmasın diye lise 2 de dini nikah yaptılar kendi aralarında. Bu sevdiği çocukta kıza hiç bir erkekle konuşmiyacaksın demiş. Kız da safım çocuk için canını verebilir o derece. Kabul etmiş benimle bile konuşmuyordu. Sonra 11. sınıf olduk herkes bölümlere ayrıldı. Bu kızın notları yüksekti ama sırf ebe sınıfı hepsi kızlardan oluşuyor diye o sınıfa gitti. Hiçbir erkekle konuşmadı 1 yıl boyunca. Tenefüslerde kapının önüne bile çıkmıyordu bir erkek görür diye. Doktora gitmişler doktor buna d vitamini eksikliği var demiş. Güneşe çıkmadığı için. 1 Yıl geçti ve kız tek bi kelime bile etmedi erkekler ile. Okul çıkışı herkes okulu terk ettiğinde dışarı çıkıyordu o merdivenlerde bi erkekle temasa geçmemek için, dokunmamak için. Bu gün de ben dışarda servisi bekliyorum onlar da yurttan eşyalarını alıyorlardı. O ve bir kız daha geldiler servise binmek için ve o kızı yanıma yollayıp hakkımı helal etmemi istedi. Helal değil amk dedim. Bunu bile kendisi gelip bana sormuyorsa haram olsun aq dedim. Kız haklısın ona söylicem dedi gitti. Bu kız hakkına ne düşünüyuorsunuz ? Çok saçma bana kalırsa aq.

İmam nikahını böyle şeylere alet etmeleri saçmalık bu bir gerçek. Yapman gereken en güzel şey aklı başında kızlarla takılman olacaktır.

Şuan bir yıldır takılmıyorum.
En iyisini yapıyorsun. Konuşmak istese sevgilsini felan bahane etmez. Sırf el ele tutuşmak için nikah kıymak günah sayılmıyorda seninle konuşmasımı günah sayılıyor ne cahil insanlar var. Emin ol konuşmak istese bahanelere sığınmazdı. Seni uydu yapmak için bir taktikte olabilir. Kadınlar kurnazdır.

En iyisini yapıyorsun. Konuşmak istese sevgilsini felan bahane etmez. Sırf el ele tutuşmak için nikah kıymak günah sayılmıyorda seninle konuşmasımı günah sayılıyor ne cahil insanlar var. Emin ol konuşmak istese bahanelere sığınmazdı. Seni uydu yapmak için bir taktikte olabilir. Kadınlar kurnazdır.
Yok kanka kız ile sevgili olamya çalışmıyorduk ne kadar inanırsınız bilemem ama kardeşim gibiydi kız acıyorum ona o erkek istediğini yaptırıyor ona.

Yok kanka kız ile sevgili olamya çalışmıyorduk ne kadar inanırsınız bilemem ama kardeşim gibiydi kız acıyorum ona o erkek istediğini yaptırıyor ona.
Bende bir kız arkadaşıma acıdım.Acıncak duruma düştüm.Erkek onu kullandı suçlusu ben oldum :D Yani kaymağını adam yedi. Kötü sözleri ben yedim :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8