Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

bu tür olaylarda nasıl davranmalıyız ?

Mesela büyük bir yalanımız ortaya çıktı,aldattığım ortaya çıktı filan

Açıkçası aldatmama taraftarıyım. Aldatabilecek kadar cesaretliysen bunun sonuçlarına da katlanılması gerek.
Lakin yine de cevaplayayım.

Bu konularda sıçmamak sıçmayı temizlemekten daha önemlidir. Sıçtıysan sıçtığını temizlemeye çalışmak anlamsız gelir. O nedenle sıçma.

Sevgilisini aldatan erkekler neden yakalanır?
A-) Suç üstü yapılır
B-) Aldattığını başkalarına anlatır
Kod:
Cevap B

Türk erkeklerinde genel bir problem vardır. Neyle övüneceğimizi bilmeyiz. Bugün şu kadar posta 31 çektim, eve kız attım 3 saat aralıksız çatur çutur yerleştirdim, p*rno izlemeden yapmam gibi. Aslında utanmamız kimseye bahsetmememiz gereken mevzuları her yerde konuşur ve bununla övünürüz.

Şimdi A seçeneğini inceleyelim. A seçeneğinde aldattığın kişiyle mesajlarını yakalatırsın, sevgilinin yanındayken aldattığın kişi arar veya bir mekanda/evde suç üstü yapar.

Bunlar olağan şeyler yani aldatırken zaten düşünmen gereken problemler. Sevgilini aldatıyorsun madem mesajlarını sileceksin, sevgilinle buluşurken gerekirse o kızı engelleyeceksin, telefonuna şifre koyacaksın. Aynı şekilde sevgilinizin yanındayken aramasını engelleyeceksin, uçak moduna mı alırsın numarasını mı engellersin bilemem sana kalmış. Eğer bir mekanda veya evde suç üstü olursan bu senin salaklığın olur. Yakalanma ihtimalini göz önünde bulundurarak buluşmalısın kızın gitmeyeceği veya kızın arkadaşlarının gitmeyeceği yerleri seçmelisin.

Gelelim B seçeneğine. Aslında yukarıda bahsettim ama yine bahsedeyim.
Bir olay vardır bizde kızı aldattık diyelim. Hemen anlatırız arkadaşımıza: "Kanka bir kız buldum kızda bir g*t var Konya ovası gibi. Kızla sinemaya gittik kızı bir güzel yedim dibini sıyırdım. Kanka yalnız bizim Ayşe'ye bahsetme ha tamam mı?" Anlattığın arkadaş her ne kadar güvenilir olursa olsun ağzından kaçabilir, sevgiline acıyıp anlatabilir, bir şekilde pot kırabilir hatta bilerek sana zarar vermek isteyebilir. Ayşe'yi kazanmak isteyip bunu fırsata çevirebilir. Olabilecek onlarca ihtimal var.

Boşboğazlık yapma aldatıyorsan bunu sadece sen bil. Aldattığın kişiye de söyleme mümkün mertebe. Çünkü kızın zoruna gidip seni tehdit etmeye çalışabilir. Hatta abartıp sevgiline anlatabilir.

En yakın arkadaşına, erkek ortamında, kız kardeşine, erkek kardeşine, annene babana hiç kimseye anlatma. Emin ol duyulur bir süreden sonra. Erkeklerin %90'ının yakalanma sebebi boşboğazlık yapmaları ve birilerine anlatmalarıdır.

Unutma bu övünç duyulacak bir mesele değil. Başkalarına anlatmayı gerektirecek bir şey değil. İlla başkalarına bir şeyler anlatacaksan yeteneklerinden bahset ne bileyim genel kültürünü konuştur başka şeyler anlat.

Bu kadar yazdık bari bir fıkra anlatalım;

Gemi batınca sadece bizim Temel ve Angelina Jolie kurtularak bir adaya çıkmışlar. Eh adada sadece ikisi olunca doğal olarak sık sık cinsel beraberlikleri olmaktaymış. Ama bir süre sonra Temel biraz durgunlaşmış adeta isteksizleşmiş. Tam bu sırada, içinde çeşitli kıyafetlerin olduğu bir sandık sahile vurmuş. Bunun üzerine Temel de Angelina'ya bir fantezisinin olduğunu söylemiş. Angelina da kabul edince Temel;

"Şu pantolonu giy...
Gömleği yeleği de giy...
Saçlarını da kasketin altına topla...
Sen şimdi mesela İdris oldun tamam mı?" demiş.

Angelina bir şey anlamamış ama "Tamam ben İdris'im" demiş. Sigarasından derin bir nefes alan Temel dumanı yavaş yavaş üflemiş, çapkın çapkın gülümsemiş, kolunu İdris'in omzuna koymuş ve "Ulan İdris 20 gündür Angelina'yı bir becerirem bir becerirem ki..." demiş.

Aldatıyorsan sonuçlarını bilmen ve katlanman gerekir. Normal bir davranış değil. Aldatılan sen de olabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8