• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bugün Büyük Bir Adım Attım

Mr.Robot

Üye
Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
196
Yaş
20
Şehir
Ankara
Bugün kendime bir görev verdim. Dışarı çıkıp bir kıza çok hoş göründüğünü söyleyecektim. Çıktım dışarı, karşıma çıkan her kıza bir bahane bulup, konuşmuyordum. Baya bir yürüdüm. Çok yorulmuştum,susamıştım ve tuvalete gitmem gerekiyordu. Bir kıza bunu söylemeden gidemezsin dedim kendi kendime. Sonra karşıdan bana doğru gelen bir kız gördüm. Acaba konuşsam mı diye düşünürken ağzımdan "merhaba" kelimesi çıktı kendiliğinden.

B: Merhaba
K: Merhaba (kız şaşırmıştı ve sesi de biraz kısık çıktı.)
B: 1 dk ( uzun süredir yürüdüğüm için nefes nefese kalmıştım o yüzden 1 dk dedim. Soluklandıktan sonra) Çok hoş görünüyosun.

Böyle dedikten sonra kız bir şey demedi. Utandı galiba :D Ben de "iyi günler" diyip yoluma devam ettim. Sonunda başardığım için sevinçten yolda yürürken zıpladım birden. Karşıdaki bir adam bana baktı. Ben de gülümseyip el salladım ona :D O da başıyla selam verdi. Forumdaki tecrübeli arkadaşlar için yaptığım basit bir olay gibi gözükebilir ama benim için büyük bir adım oldu. Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım. Bu olaydan sonra özgüvenimin arttığını hissediyorum ama durup dururken kızın g*tünü kaldırdığım için rahatsız oldum biraz.
 

captainmavi

Kaptan
Üye
Katılım
8 Mayıs 2018
Mesajlar
18
Şehir
İstanbul
Sen kaldırmazsan da başkaları kaldıracak zaten. Ne kadar g*t kaldırırsa birisi o kız onu o kadar merak ediyor falan filan oyunu biliyorsun zaten. Boşver sen özgüven pompala kendine kızın özgüvenini düşünme.
İyi yapmışsın bende bayadır yapmıyorum böyle bir şey.
 

Altair

Üye
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
152
Şehir
Nevşehir
haha aferin..bende bir keresinde brine ne kadar hoş göründüğünün ve çekici olduğunun farkındamısın demiştim..hoşluğumdan çekiciliğimden sanane lan dedi..bende ne kadar ayıp bir kız böyle konuşur mu dedim kızda benm terbiyemden sanane goduuum demişti..Gerçi sonra kızın ifadesini aldım o ayrı :)
 
Katılım
6 Nisan 2018
Mesajlar
238
Yaş
23
Şehir
İstanbul
buda güzel ama birdaha ki sefer şunu söylemeni tavsiye ederim g*t kaldırma olayını aklından ÇIKAR

'' Merhaba ! hoş görünüyorsun yanına gelip tanışmak istedim, eğer bunu söylemeseydim eve gidince pişman olurdum (p*ç smile) ben .... ''
 
Üst