Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bulgaristan'daki Saha Raporum (Başarılı)

Selam forum, yaklaşık 3-4 gün önce Bulgaristan'daydım. Oldukça güzel anılarım oldu ama vakitsizlikten yazamadığım çok şey (Rehberler, Çekya Yazılarım) var bu foruma ama hem ilk kez yabancı bir kızla ciddi bir şekilde konuşup aramı yapabildim. Neyse ben direkt olaya geçeyim. Saha alanı Sofia yani başkent. Ben ve yine Bulgar bir arkadaşım beni public pool'a götürmek istedi. Bana gidelim diye sorduğunda Türkiye'deki havuzları düşününce asla gitmek istemedim çünkü Türkiyedekiler iyi para bayılmadığın zaman güzel ortam bulman zor olur.

Çektik çantaları yol aldık, yüzüp bir şeyler içiyoruz ortam baya güzelken ben bir yerlere geçip dinlenmek istediğimi söyledim, arkadaşım onaylayıp kendisi devam etti yüzmeye. İçecek barında saha raporumdaki başrol olan kızı gördüm. Bulgar kızları genellikle güzel olduğunu doğrulamak isterim, çünkü ciddi anlamda Slav kökenleri var.
Kızın dış görünüşü benden 7.7/10 alıyor ve yanına giderek şöyle bir diyalog başlattım. Tabii ki ingilizceydi muhabbet ama kızın ingilizcesi çok iyi değildi iletişim sıkıntısı oldu yani.

B : Ben
S : Slav kızı

B: Pardon önündeki şeyin adı nedir ismini öğrenebilir miyim?(Garip bir smoothie tarzında bir şeydi çok umurumda değil aslında)
S : (İsmini verdi) ama alkollüdür
B: (Belli bir şekilde gülümsemeyle) o zaman ben almayayım iyi çocuğumdur ben.
S: (Hafif kıkırdadı) buralı değil misin?
B: Hayır Türkiye'denim, bilir misin oraları?
S: Çok Türk geliyor buraya ama ilk kez seninle konuştum. (O sıra benim smoothie geldi)
B: Ben de ilk kez Bulgaristan'a geldim.....

Devamında nereleri gezdin falan filan diye konuştuk sizin için gereksiz tabii ki. En son muhabbet şöyle bir noktaya geldi.

S: Orayı gördün mü? Mutlaka ziyaret et çok güzeldir (Rastgele bir Katedralden bahsediyordu, çokta umurunda değildi açıkcası)
B: Peki ya senden de mi? (Aynı şekilde çok güzel bir gülüş attı)
B: Tabii biraz kısasın....(Neg atma amaçlıydı fazla ciddiye almadı ama beceremedim)
S: (Bozuntuya vermedi, ama karşılık vermeye çalıştı) hadi sen de fazla uzun değilsin (hafif espirili bir tondu)
B: Hadi ya, en az 5 bulgar erkeği ederim

Ondan sonra Pool iyice azalmıştı sonra kız başladı

S: Havuz kapanacak artık burdan sonra nereye gidiyorsun?
B: Fazla meşgul değilim ama işlerim var
S: Beraber çıkalım mı dışarı güzel bir kafe var yakınlarda.
B: Önce bir ajandamı kontrol edeyim (Espiri olsun diye kız yine güldü)
B: Olur o halde.

Özetle tüm olay bu şekilde hem üzerinden zaman geçtiği için kızın ingilizce seviyesi nedeniyle fazla bir şey yazamadım. Yıkandıktan sonra arkadaşıma haber verdim sonra ise bir şeyler yemeğe gittik. Önce instagram adresini aldım daha sonra ben Türkiye'ye dönünce konuşmamız için numarasını verdi kendisi. Tüm olay buydu. Kendimce espirinin çok önemli olduğunu çıkardım.

Gayet guzel olmus tebrik ederim. Benim bildigim kadariyla yabancilar seks konusunda daha rahat (yataga atmak senin icin kolay olurdu bence)neden yataga atmaya calismadin ki?

Gayet guzel olmus tebrik ederim. Benim bildigim kadariyla yabancilar s*ks konusunda daha rahat (yataga atmak senin icin kolay olurdu bence)neden yataga atmaya calismadin ki?

Doğru, daha az muhafazakarlar bu seks konusunda ama vakit kalmamıştı. Türkiyede olsaydı affetmezdim :D. Whatsapp'a geçince baya kötü oldu. Yani yüz yüze konuşma etkisiyle yazışmak baya zor. Ama Bulgar kızlar çok iyidir. Türk kızları gibi değiller kesinlikle

Doğru, daha az muhafazakarlar bu s*ks konusunda ama vakit kalmamıştı. Türkiyede olsaydı affetmezdim :D. Whatsapp'a geçince baya kötü oldu. Yani yüz yüze konuşma etkisiyle yazışmak baya zor. Ama Bulgar kızlar çok iyidir. Türk kızları gibi değiller kesinlikle
Bence her kıza yatağa atma brom. En azından o ülkeden birisiyle tanışıp muhabbet etmiş oldun, nasıl oldukları hakkında ufakta olsa bir fikir edindin. S3xi boş ver muhabbet bile yeterli.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8