Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Buluşma Esnasında Konuşacak Konu Bulamamak

bahriyeli

Forumdan Uzaklaştırıldı
Herkese merhaba,
Arkadaşım olan kızlarla konuşurken hiç çekinmiyorum ve daha önceden konuşmuşluğum olan bir kızla date esnasında yine çekinmeden konuşabilirm.
Aslında mesele çekinmek değil, sadece suspus kalmak.
Bunun için ne yapmak gerekir. Şimdiden yardımcı olabileceklere teşekkürler.

Susup kıza bakmak her zaman çözüm olmuştur. Elini çenene koy ve kıza bak. Aklına gelen çok şey olacaktır. Çekinmeden söyle !
Baktın bunu yapacak cesaretin yok; kıza yakın dur ve sessiz bir şekilde sokul. O bir şeyler söyler zaten strest altında kalacağı için.
İyi şanslar..

Önemli olan ne söylediğin değil nasıl söylediğindir, gerçekten tıkanıp kalıyorsan da dm den sana egzersiz önerebilirim, Hazırcevap olmanı sağlacak

Herkese merhaba,
Arkadaşım olan kızlarla konuşurken hiç çekinmiyorum ve daha önceden konuşmuşluğum olan bir kızla date esnasında yine çekinmeden konuşabilirm.
Aslında mesele çekinmek değil, sadece suspus kalmak.
Bunun için ne yapmak gerekir. Şimdiden yardımcı olabileceklere teşekkürler.
Ağzından çıkanlardan çekindiğin için böyle durumlar oluşuyor
Kızlarda mantık arama ve kelimelerden türetip muhabeti ilerlet
Örnek: geçen yaz tatil için marmarise gittim denizi çok güzeldi.

+ben sıcak yerleri seçmiyorum
Tatil için daha çok soğuk iklimli yerleri seviyorum... bla bla bla

Önemli olan ne söylediğin değil nasıl söylediğindir, gerçekten tıkanıp kalıyorsan da dm den sana egzersiz önerebilirim, Hazırcevap olmanı sağlacak
Özelden instagramını verir misin? bende bu konu hakkında yardım almak istiyorum.

arkadaşlar fazlamı takıyorsunuz bu konuları- takmayın kızlarla saçma sapan konuşun gerekirse . bu konuda aldırış etmezler bile. salıverin gitsin derim muhabbeti- bazende susun konuşmayın merak etsin neden benle konuşmuyor diye(sonra kendisi konuşur zaten)

Son düzenleme:
arkadaşlar fazlamı takıyorsunuz bu konuları- takmayın kızlarla saçma sapan konuşun gerekirse . bu konuda aldırış etmezler bile. salıverin gitsin derim muhabbeti- bazende susun konuşmayın merak etsin neden benle konuşmuyor diye(sonra kendisi konuşur zaten)
Adam haklı. Denendi ve onaylandı yüzde yüz tecrübeyle sabit. Konuşma konusunda çok ıkınıp sıkılıp düşünmeyin akışına bırakın, kasmayın. Kendiniz olun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8