Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Buluşma teklifini reddeden kıza nasıl davranılır?

Aramızda güzel bi gerilim vardı hem cinsel hem duygusal anlamda. Teklifimi yaptım yarın buluşalım dedim. İşlerim var gelemem dedi. Üstelemedim hiçbir şey olmamış gibi davrandım.

Bundan sonraki tavrım nasıl olmalı?
Doğru mu davrandım ?
Tekrar teklif yapmam gerekir mi ?

Gelemem işlerim var dediğinde islerini bitirdikten sonraki ileri bir tarihi buluşmak için soylemediyse buyuk ihtimal seninke buluşmak istemiyor geç o kızı

Aramızda güzel bi gerilim vardı hem cinsel hem duygusal anlamda.
Bu sözle kendini kandırma acı gerçekleri söyle kendine ve geliştir kendini eğer böyle birşey olsaydı seninle buluşurdu ondan sonra seni tanıdıkça uzaklaşırdı, aranızda hiç çekim olmadığı belli sadece kız seviyormuş gibi rol kesip bedava ilginin üstüne konmuş. Sen onun biricik arkadaşısın şuan hiç kusura bakma. Kız seni fzye atmış.
Klasik tekniği deniyorsun.
Teknik bu artık aynı soruları cevaplamaktan bıktım kopyala yapıştır yapıyorum eski konularımdan. Akşama kıza mesaj at. ve bu tekniği uygula iyi uygularsan aran düzelir.
Ufak bir teknik normalde teknik veren anlık çözümler sunan herif değilim ama işim düşünce kullanırım (bu tekniği kendim buldum.) Bu teknik sizi friendzone atan kızın friendzonesinden çıkmanızı sağlıyacak. Dikkat bu teknik bilimum beta hareketleri içerebilir işin ilginç kısmı bu kadar beta hareketleri içermesine rağmen işler :D
Tekniğe geçelim. Bir kız var 150 boyunda siyah saçlı siyah gözlü, sevecen enerji yayan ama size fz atıyor şimdi bu kıza gidiyorsun '' ben birinden hoşlanmaya başladım'' diyerek yanına oturuyorsun (kimden diye soracak kendi olduğunu düşünerek sevincek) sonra kızı tarif edicen ''150 boyunda siyah saçlı siyah gözlü, sevecen birisi ama o kızda benden hoşlanıyor kafası karışık yada bana aşık'' demelisiniz, burada kız direkt konuya atlar atlamama imkanı yok ''o ben mi oluyorum'' diyecektir büyük ihtimal. Kıza dönerek ''Kendine gel biz arkadaşız, sen benden hoşlanamazsın yada bana karşı kafan karışık olamaz sadece arkadaşız, onca derdimi anlatıyorum açıyorum şu yaptığına bak hemen kendine pay çıkarıyorsun senin gibi arkadaş olmaz olsun'' diyerek çekip gidiyorsunuz. Kız ise şaşıracak ve bu davranışınızı sizi fzden çekip alarak ödüllendirecek :D
yüzyüze görüşemeyeceğin için telefona uyarlamalısın bunu. Arkadaşız ayağı çeker 3 gün boyunca engel atarsın sonra engeli açar onun mesaj atmasını beklersin atmazsa zaten hiç senin olmamıştır.

Hiçbir şey olmamış gibi davranarak gayet güzel bir davranış sergilemişsin. Burada muhtaç olmadığını göstermiş oldun. Daha önce nasıl davrandıysan şuan aynı şekilde davran.

Kızın belki gerçekten işi vardır, belki de ayak yapmıştır. Bunu anlamanın en güzel yolu: Diyelim ki yarın buluşma teklifi ettin, işim var dedi. İşte bu anda mesela ''O zaman hafta sonu buluşalım.'' diyebilirdin. Eğer buna da hayır derse işte o zaman cidden ayak yapıyor demektir fakat onaylarsa bil ki o gün cidden işi olduğu için gelemiyordur.

Dediğim gibi her zamanki gibi davran. Aradan bir süre geçtikten sonra tekrar buluşma teklifi et. Hayır derse bil ki ayak yapıyordur, nextle gitsin.

Hiçbir şey olmamış gibi davranarak gayet güzel bir davranış sergilemişsin. Burada muhtaç olmadığını göstermiş oldun. Daha önce nasıl davrandıysan şuan aynı şekilde davran.

Kızın belki gerçekten işi vardır, belki de ayak yapmıştır. Bunu anlamanın en güzel yolu: Diyelim ki yarın buluşma teklifi ettin, işim var dedi. İşte bu anda mesela ''O zaman hafta sonu buluşalım.'' diyebilirdin. Eğer buna da hayır derse işte o zaman cidden ayak yapıyor demektir fakat onaylarsa bil ki o gün cidden işi olduğu için gelemiyordur.

Dediğim gibi her zamanki gibi davran. Aradan bir süre geçtikten sonra tekrar buluşma teklifi et. Hayır derse bil ki ayak yapıyordur, nextle gitsin.
nıç nıç nıç çok yanlış eğer hafta sonu buluşalım derse ezik gibi ğörünür bir daha arama sorma başka kızlarla ilgilen tabak çevir sana ilgisi varsa gelir yoksa koy götüne gide olmya ziktiret bize kızmı yok

nıç nıç nıç çok yanlış eğer hafta sonu buluşalım derse ezik gibi ğörünür bir daha arama sorma başka kızlarla ilgilen tabak çevir sana ilgisi varsa gelir yoksa koy götüne gide olmya ziktiret bize kızmı yok
Dostum, muhtaçlıkla alakası yok. Sen zaten güzel ve eğlenceli hayatınla, başka kızlarla konuşarak, bu olayı gereksiz bir şekilde üstelemeyerek zaten muhtaç olmadığını gösteriyorsun, buradaki amaç karşı tarafın niyetini anlamak.

Bir hatunla konuşurken numarasını istediğinde hatun ayak yaparsa ve sen de esprili bir dille ısrar edersen, muhtaçlık mı göstermiş oluyorsun? Bunun gibi düşün.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8