Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Buluşma

Arkadaşlar ilgi işaretlerini gördüğüm kızla samimiyetimi kurdum.En son yanıma çağırıp perşembe günü beraber yemek yiyelim dedim kendiside olur dedi amacım biraz daha birbirimiz hakkında konuşup bir üst seviyeye çıkarmak.Şuan gidilecek en uygun burger king (klasik) kendiside söyledi fakat ben daha karar vermedim karar verirsem burger kinge gideriz dedim.Şimdi burger kingte birlikte yemek yerken ne gibi bir yol izlemeliyim.Yemek ortamı olduğu içinde çok yakınlaşma fırsatım yok.Bu yüzden fikirlerinize ihtiyacım var.

Yav abi yeter kaç tane post atıyorum. Başkaları kaç tane post atıyor. Sen böyle çabaladıkça kazanamayacaksın. Biraz hata yap aq. Hata yapmaktan korkma. Yarın git ne istiyorsan yap biz öyle söyleyelim ne yapman gerektiğini. Hayat srn bakarken soyunamyorum diyen kadın gibidir. Beklentiler gerçekleşmez.

Yav abi yeter kaç tane post atıyorum. Başkaları kaç tane post atıyor. Sen böyle çabaladıkça kazanamayacaksın. Biraz hata yap aq. Hata yapmaktan korkma. Yarın git ne istiyorsan yap biz öyle söyleyelim ne yapman gerektiğini. Hayat srn bakarken soyunamyorum diyen kadın gibidir. Beklentiler gerçekleşmez.
Çok takıntılıyım kusura bakmayın

Şimdi burger kingte birlikte yemek yerken ne gibi bir yol izlemeliyim.
Patateslerden başla. Sarımsaklı mayonez alma ama rahatsız etmesin... Şaka bir yana,
Heyecanlı olmanı anlıyorum bu çok normal hatta yemek yerken bile farklı hissedip yiyemeyebilirsin. Rahat ol, kafana göre takıl, altı üstü yemek yiyeceksiniz yahu. Sıradan bir kızla sıradan bir öğün. Eğlenceli ol, gününden bahset, onun gününün nasıl geçtiğini sor, kızla ilgilen işte (abartmadan). Kasıntı davranırsan kız bunu hisseder. Hadi git parçala şimdi

Patateslerden başla. Sarımsaklı mayonez alma ama rahatsız etmesin... Şaka bir yana,
Heyecanlı olmanı anlıyorum bu çok normal hatta yemek yerken bile farklı hissedip yiyemeyebilirsin. Rahat ol, kafana göre takıl, altı üstü yemek yiyeceksiniz yahu. Sıradan bir kızla sıradan bir öğün. Eğlenceli ol, gününden bahset, onun gününün nasıl geçtiğini sor, kızla ilgilen işte (abartmadan). Kasıntı davranırsan kız bunu hisseder. Hadi git parçala şimdi
Çok teşekkür ederim o zaman şimdi daha netleşti 😂

-Kadına kendini pazarlama(şu özelliğim var şunu yaparım gibi)

-Buluşmada kriter koy.(Örnek: #Kurabiye pişerebiliyor musun? $Hayır. #Hmm(küçümser bir bakışla). Kız başlıyacak kendisini kanıtlamaya. "Ama güzel yemek yaparım" "evcil hayvanıma çok iyi bakarım" gibi.

-Hesabı öderken kıza bak.(Sen hesabı öderken tuvaletemi kaçıyor yoksa sana hesabı alman usulu ödiyelim mi diyecek. Bana güvenip yanında cüzdan taşımayan bir kızla buluşmuştum. Hesabı ödedikten sonra birdaha o kızlar görüşmedim.)

-Kızın içi dolu olup olmamasına bak.(Etraf güzel kadınlarla dolu ama kültürlü kadın aramak samanlıkta iğne aramaya eş değer.)

-Büyük ihtimal seni test edicek buluşmada.(Eski sevgilisini anlatırsa dinlemek istemediğini açıkca belirt. Hatta kızı sen tes et. Acaba başka kızlarla buluşsam ne tepki verirsin gibi denemeye bak.)

-En önemlisi kendinden başka güvenecek kimsen yok sakın özgüvensiz olma.

Karar vermedim, karar verirsem falan filan deme kızlara. Kızların en sevmediği şeylerden biridir kararsızlık.
Anında karar ver. Doğru yanlış fark etmez hemen bir karar vermen gerek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8