Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bunu çok sık yapmam

Her insandan size katabileceklerini alın ve yolunuza devam edin Tcma nın yazılarını okuyup da hayatı değişen çok insan var
Tcma okuyupta dolandırıcı olmadım ya da tcma beni dolandırmadı.Bana yararlı olan kısımları alırım ve yoluma bakarım

Tcmanın yazısı diye bir şey yok ortada onu anlatmaya çalışıyorum.

Bu nasıl tcma
Ekli dosyayı görüntüle 245
Alıntı

"...ama zanlara kapılmamaya çalışacağım. Eğer bu görsel bugün tcma diye anılıyorsa ileride gelecek olan beta tayfalar da bugünküler gibi aynı görseli paylaşıp ''bunun mu ferrarisi var şişko bu len mq'' diyerek hiçbir şey anlamadıklarını belli ettikten sonra tcmanın argümanlarına laf edemedikleri için itibarını sarsmaya çalışacaklar, ben şimdiden yazıp kurtulayım..."
Bu nasıl tcma adamın boynu yok aq dur yoksa birşeymi anlatmak istemiş mÜstadım

rıza zarap sanki

kitaplarını okudugum bütün kadın avcıları oyun delisi amk. sunu bak assassin's creed ezio gibi saçlar kıyafetler belli ki vaya hayran ezio karekterine gürünmüş:)

Eğer arkadaş buysa normal yani ortalama, yazıların da zaten ilk başlar da şişman olduğundan bahsediyordu.. Sonradan spor konularına girmişti, o adamın yazıları sadece '' bunu çok sık yapmam '' la sınırlı değil kancık sözlükte ki yazılarından bir çoğunuzun haberi yok büyük ihtimal asıl her şeyi detayına kadar orda anlatıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8