Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bunu Yapmam Saçma Mı Olur

Kadınlar kezban değil sadece sen güçsüzsün. Normal bir durum canını sıkma. Öncelikle kadınlar erkek ilgisine muhtaç olduğu zamanlarda ortamdaki erkeklere yem atarlar.(Seviyormuş gibi rol kesmek, çıkma teklifi etmek, güçlü yada güçsüz erkekleri ayırt etmek için atılan testler, ilgi görmek için ilgi dağıtan bir kız olabilir.) Yemi yutmayın. Merak etme ilk zaman bende yuttum. Kızla sette tanışıp buluştum. Senden hoşlandım dedi, bende abazan gibi senden hoşlandım dedim. Buluşmadan sonra mesaj attım, direkt engelledi :) Engellemesine kızma hakkım yok, kız tamamen haklı :)
Bana kalırsa kadınların %99 u kezban. Saçma sapan testleri olsun, tripleri olsun... Özgüvensiz bir cins. Hiç özgüvenleri yokken ve her erkek(abaza) onlar için bir şey yapmaya çalışıyorken neden benim ilgime ihtiyaç duysun ki... Ilginc. Ilk defa güzel bir kız açıldı bana o da yalan oldu :D

Bana kalırsa kadınların %99 u kezban. Saçma sapan testleri olsun, tripleri olsun... Özgüvensiz bir cins. Hiç özgüvenleri yokken ve her erkek(abaza) onlar için bir şey yapmaya çalışıyorken neden benim ilgime ihtiyaç duysun ki... Ilginc. Ilk defa güzel bir kız açıldı bana o da yalan oldu :D
Her zaman söylediğim bir laf. Kanuninin hürreme olan ilgisiyle bir kölenin hürreme olan ilgisi bir tutulmaz.

Her zaman söylediğim bir laf. Kanuninin hürreme olan ilgisiyle bir kölenin hürreme olan ilgisi bir tutulmaz.
Bir yandan sever gibiyim kızı. İlk defa güzel birini buldum çünkü. Bir yandan da çok değişik. Bir gün yarım saat aralıksız konuşuyoruz, sonra 1.5 hafta mesaj atmıyoruz birbirimize. Bir yandan klasik test yapıyor diyorum, bir yandan ise bana olan sevgisi bitti diyorum.

Bir yandan sever gibiyim kızı. İlk defa güzel birini buldum çünkü. Bir yandan da çok değişik. Bir gün yarım saat aralıksız konuşuyoruz, sonra 1.5 hafta mesaj atmıyoruz birbirimize. Bir yandan klasik test yapıyor diyorum, bir yandan ise bana olan sevgisi bitti diyorum.
Kadınların sevgisi senin cinsel pazar değerinle alakalı. Değersizsen test etmezler direkt fzye atarlar. Orta halliysen çok ağır testlere maruz kalırsın. Ama değerliysen kız kendisini sana yamamaya çalışmaktan test edecek vakti olmucaktır. O kızı boşver daygame yap. Bir süre nextle(sen yazma o yazarsada normal sohbet et,sohbetin koyu yerinde meşgul olduğunu söyle. Tavsiyem mesajlaşma. Sana naber diye mesaj attığın an ara konuş. Kendinizi heba etmeyin. Mesajda görüldüde yersin testin alasınıda yersin ama arar konusursan daha avantajlısın.

Etraf güzel kızlarla dolı. Kızma ama vizyonsuz herifsin. Sırf güzel diye seni etkilemesine izin verme.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8