• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

BurBerrys Parfüm Çekilişi

Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
297
Yaş
20
Şehir
Mardin
Çok sevgili dostlarım biricik adminimiz @Godless-Alpha yaptığı kitap çekilişini kazandığım için ben de bir çekiliş yapayım dedim. Elimde orijinal Burberrys 100 ml bir parfüm var. Biseksüel parfüm olarak geçiyor hem erkek hem kadın kullanabiliyor. Zamanında 190 tl ye almıştım ama hiç kullanma fırsatım olmadı. Şuan kendime güzel bir parfüm bulduğum için ben de bu parfümü çekilişle siz güzel insanlara vereyim dedim. Çekiliş herhangi bir çekiliş sitesi üzerinden olacak adil olması için. Sevgilisi olan sevgilisine de verebilir parfümü gerçekten çok hoş kokuyor. Hem aktiflik artsın hem de biriniz mutlu olsun diye yapıyorum. Katılmak istiyen yorumlarda saçmalayarak katıldığını belli edebilir. Pazartesi açıklarım herhalde bi 10-15 kişi katılırsa. Adminimiz @Godless-Alpha ya da teşekkür ederim kitaplar için şimdiden sağolsun. :D Bol şanslar.

GÜNCELLEME: Sadece ihtiyacı olan arkadaşlar katılırsa daha adil olur. Bencillik yapmayın.
 
Son düzenleme:

Mr.Robot

Üye
Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
198
Yaş
20
Şehir
Ankara
Katılmak istiyorum gerçi çıkacağına pek umudum yok ama neyse :D Hayatımda gördüğüm en az kişilik çekiliş adminin yaptığı 10 kişilik çekilişti. Onda bile çıkmadı
 

Altair

Üye
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
152
Şehir
Nevşehir
ben de katılıyorum zaten parfüm arayışındayım kalıcı bulamadım..belki o kalıcı olabilir
 
Üst