Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BurBerrys Parfüm Çekilişi

Çok sevgili dostlarım biricik adminimiz @Godless-Alpha yaptığı kitap çekilişini kazandığım için ben de bir çekiliş yapayım dedim. Elimde orijinal Burberrys 100 ml bir parfüm var. Biseksüel parfüm olarak geçiyor hem erkek hem kadın kullanabiliyor. Zamanında 190 tl ye almıştım ama hiç kullanma fırsatım olmadı. Şuan kendime güzel bir parfüm bulduğum için ben de bu parfümü çekilişle siz güzel insanlara vereyim dedim. Çekiliş herhangi bir çekiliş sitesi üzerinden olacak adil olması için. Sevgilisi olan sevgilisine de verebilir parfümü gerçekten çok hoş kokuyor. Hem aktiflik artsın hem de biriniz mutlu olsun diye yapıyorum. Katılmak istiyen yorumlarda saçmalayarak katıldığını belli edebilir. Pazartesi açıklarım herhalde bi 10-15 kişi katılırsa. Adminimiz @Godless-Alpha ya da teşekkür ederim kitaplar için şimdiden sağolsun. :D Bol şanslar.

GÜNCELLEME: Sadece ihtiyacı olan arkadaşlar katılırsa daha adil olur. Bencillik yapmayın.

Son düzenleme:
Katılmak istiyorum gerçi çıkacağına pek umudum yok ama neyse :D Hayatımda gördüğüm en az kişilik çekiliş adminin yaptığı 10 kişilik çekilişti. Onda bile çıkmadı

ben de katılıyorum zaten parfüm arayışındayım kalıcı bulamadım..belki o kalıcı olabilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8