• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bursa Cumhuriyet Caddesi için Kanat Adam Aranıyor !

EminBey

Üye
Evet brolar gelin avlanalım.Yeni taktikler üretelim,saha raporlarına ihtiyacı olan arkadaşların da duasını alalım :)

Thejkb

Üye
Realalfa' şu an açıksın ve mesajlarımıda görmüş olmalısın bir şey söylesen en azından olur açalım senle veya olmaz diye haber bekliyorum senden

EminBey

Üye
Mesajını gördüm fakat kesin bir cevap veremeyeceğimden dönmedim kardeşim.Şu an birkaç ay Bursada olamayacağım spor dolayısıyla malesef.

Thejkb

Üye
Tamam sıkıntı yok sen ver telefon numarasını istersen çünkü benim sahada iş yapabilecek adamlara ihtiycaım var tam aradığım insanlardan birisin.)

EminBey

Üye
Tamam sıkıntı yok sen ver telefon numarasını istersen çünkü benim sahada iş yapabilecek adamlara ihtiycaım var tam aradığım insanlardan birisin.)
Babamın mesleği gereği telefon numarası onun adına kayıtlı olduğundan telefon numarası paylaşamıyorum fakat maillerimi kontrol ediyorum istersen onu verebilirim :)

Thejkb

Üye
Mail ver ya da facebook varsa o da olur gizli bir hesap açarsın öyle mesajlaşabiliriz.