Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Burun ameliyatı hakkında

Beyler yıllardırr düşünüyorum lise bitti parayı buldum bu seferde üniverste kazanmam için dershane kurs falan ordada da gitti velhasıl bu ameliyat hakkıda bilgisi olan yazabilirmi 1 hafta tatilim var devlet hastanesnde bu işlem ne kadara maal olur sgk kaarşlıarmı?
Yıllar sonra gelen edit: Oturduğum ilde, oturduğum ilçede belgeleri olan gerçekleştirdiği ameliyatların örneklerini paylaştığı instagram sayfası bulunan bir doktor buldum sonunda devlet hastanesi bünyesinde yapıyor sgk büyük bi bölümü karşılıyor ama genede 2 ila 3 k arası bir ödeme yapacağım 1,2 aya benim için dönüm noktası olacak birşeyi gerçekleştirmiş olcam. Ha bu zamana kadar neden yapmadın diyenler olcak maddi durumum yoktu.​

Son düzenleme:
dostum, kaza,kırılma,burun içi sorunlar gibi durumlarda SGK karşılar fakat kendi isteğinle olacaksan karşılamaz. Bu arada nasıl bir burun ameliyatı olacak? Burun küçültme mi, yoksa yamuk şekli düzeltme mi.. Bunlar fiyat için önemli etkenler.

dostum, kaza,kırılma,burun içi sorunlar gibi durumlarda SGK karşılar fakat kendi isteğinle olacaksan karşılamaz. Bu arada nasıl bir burun ameliyatı olacak? Burun küçültme mi, yoksa yamuk şekli düzeltme mi.. Bunlar fiyat için önemli etkenler.
Dostum aynı şekil benimde ameliyat olmam gerek. Bebekken düşürmüşler kırılmış mı ne. Sürekli kemik batıyor ve acı veriyor, şişkinlik ve eğrilik var. Olduğundan daha da büyük ve çirkin görüntü yaratıyor. Ödeme ve ameliyat durumum nasıl olur ? Hem estetik, hem ameliyat.

Ben burun eğriliği için özelde olmuştum 600 liraya estetiksiz. Devletteki durumu bilmiyorum. Ameliyat ile ilgili merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin

Dostum aynı şekil benimde ameliyat olmam gerek. Bebekken düşürmüşler kırılmış mı ne. Sürekli kemik batıyor ve acı veriyor, şişkinlik ve eğrilik var. Olduğundan daha da büyük ve çirkin görüntü yaratıyor. Ödeme ve ameliyat durumum nasıl olur ? Hem estetik, hem ameliyat.
Bu konuda pek bir bilgim yok dostum. Hastaneye danışman daha sağlıklı olur.

Dostum 2 sene önce saçma bi kavga yüzünden burnuma darbe aldım ve yamuldu geçenlerde gittim araştırma hastanesine sadece nefes problemi için içerdeki kıkırdak sökülür sende kemik eğrliliği var bunu devlet karşılamaz dedi plastik cerrahi yani özel diyor..
Ben burun eğriliği için özelde olmuştum 600 liraya estetiksiz. Devletteki durumu bilmiyorum. Ameliyat ile ilgili merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin
Kanka bendekide aynı işte iki gözün ortasındaki o kemikte eğrilik var ve son bir yıldır canımı sıkıyor eğer 600 ise hiçbi şey değil

Knk kader mahkumuyuz, benim sorunun içerdeki yamuk kemiğin düzeltilmesi.. Burun estetiği için(rinoplasti 'yani burun eti kıkırdak dahil görünüş değiştirme' 3 binden başlıyor diye biliyorum sanırım bu kadara patlayacak çünkü o kemik yüzünden burnum büyüdü mk

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8