Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çalışan kıza açılış?

Beyler merhaba. Arkadaşlarımla 1 haftadır gittiğimiz bi kafe var. Çalışan bi kızla bayağı kesişiyorum yani işi olmasa bile masaya gelip peçete düzeltip şeker koyup kül tablası temizleyip bana bakıp gülüp gidiyor. Giriş ve çıkışlarda iyi akşamlar görüşürüz gibi kelimeler kullanıyor. Kafenin sahibi olan adamlar biraz sıkıntılı tipler bu yüzden kıza herhangi bi konuşma girişiminde bulunamadım. İşe giriş-çıkış saatlerini de bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Burada çalışmak gibi bir niyetinin olduğunu söyle.Eğer çalışırsam saat kaçtan kaça kadar çalıştıracaklarını sor.Bunu sorunca zaten kendi saatini söyleyecektir ertesi gün saat kaçta çıkacağını sor ve ertesi gün çıkışta işi bitir kardeşim.Sana o gözle bakmışsa zaten işin kolay olur.

Alpagut kanka iyi diyorsun da dediğim gibi mekan sahipleri çok teşko gelip derler yani bize niye sormuyorsun vs dallama hepsi. Bi hal çare bakıcam artık kanka bakalım ama taktik iyi denenebilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8