• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

çalışkanlık

Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
78
Yaş
18
Şehir
İzmir
Dostlar okulda notlarımızın yüksek olması kızların gözünde statüyü yükseltirmi yoksa inek imajı verip düşürürmü?

Birde notlar yüksek olsa dahi sanki hiç çaba göstermeden yapıyormuşum imajı verilmesi gereketiğini düşünüyorum. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler ? :)
 
Katılım
10 Temmuz 2018
Mesajlar
32
Yaş
25
Şehir
İstanbul
Evde çalış okulda dersi dinle fakat sıkılmış görüntüsü ver örneğin 2x2 kaç eder gereksiz şeyler konuşuyormuş gibi öğretmen.
tabi sen dinliyorsun evde çalışıyorsun okulda çalışmıyor ama biliyor imajı görünebilirsin sözlü notu için arada derslere katıl tavsiyeler hep vardır fakat tavsiyeyi geliştirip kendi yolunu çizmek te vardır
not: ben öğrenci değilim şuan ki okul hayatını bilmiyorum.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
Bence abartmıyorsa atıyorum o kız cafeye gel diyor sen ders çalışacağım diyorsun sınav zamanı harici direkt inek imajı ama gel dio geliyorsun falan iyi bir imaj olurdu
 

Maleficus0

Üye
Katılım
11 Haziran 2018
Mesajlar
152
Şehir
İstanbul
Sınıfa yeni bi kız gelmişti. Benim giyiniş tarzımdan ilk önce tembel sanmış beni. Matematik hariç hiçbir derse katılmam. Sınavlardan 90-100 alınca bu kız bu çocuk nasıl bu kadar yüksek alıyor diye arkadaşlarımın ağzını aramış. Ve benimle konuşmaya felan çalışmıştı.

Ben istemeden kızda gizemli bir hava yaratmışım. Giyiniş tarzımdan dolayı kız beni tembel sanmış ama notları görünce bi merak salmış. İnek görüntüsü verirseniz kızın merakı olmaz fakat tabiri caizse " kafası çalışan" olun. Merak uyandırın kızlar kedi gibi meraklıdır.
 

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
117
Şehir
Bilecik
O inek sıfatı ancak lise bitene kadar geçerli. Bugünkü kafamla liseyi tekrar okusaydım it gibi çalışırdım, ha şu an da gayet iyi durumdayım üniversitede orası ayrı. Sizin ders çalışıyor olmanız sorumluluk bilincinizin yerinde olduğunu gösterir, hem notları hem de sosyal aktiviteleri iyi olan bir kişi haline gelirseniz popülasyonda yerinizi yukarı taşırsınız. Velhasıl kelam çalışın.
 
Üst