• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

ÇALIŞMAYA KARŞI OLAN DİRENÇ

Kyder

Üye
BU GÜN Kİ SORUMUZ BU GENÇLER ÇALIŞMAYA KARŞI OLAN DİRENÇ NASIL KIRILIR?
BU SORUNUN CEVABI EN BÜYÜK MOTİVASYON KAYNAĞIMIZ OLACAK SİZDEN MEVCUT CEVAPLARI ALDIKTAN SONRA PAZAR AKŞAMINA KAFAMDAKİ PLANA UYMUŞ OLURSAM BU KONUDAKİ DÜŞÜNCE YAZIMI PAYLAŞACAĞIM
İYİ FORUMLAR...​

Thaischýs

Üye
DUYGULARI BİR SÜRELİĞİNE SİKTİR EDEREK kırılır sihirli bir formülü yok.

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Lise zamanlarım aklıma geldi bak duygulandım :D. Basit bir çalışma uyguluyordum ben o zamanlar ;

İlk başlarda 10 dakika çalışıp 5 dakika mola veriyordum 1 ayın sonunda 1 saat çalışıp 10 dakika ara vermeye başladım , 2 ay sonra 2 saat çalışıp 20 dakika ara vermeye başladım. İşin sırrı beynini yavaş yavaş bu işe odaklamandan geçiyor.

Ben şöyle bir yöntem uygulardım. Direnç neye karşı ise onunla yatardım. Başucumda olurdu.
Spor yapmaya direnç varsa, spor ekipmanlarımı alır, Başucuma koyar hazırlar ve uyurdum.
Ders çalışmaya direnç varsa kitabı ve defteri ve not kağıtlarımı, başucuma koyar ve uyurdum. Sabah kalkar kalmaz herşey hazır olduğu için de, çalışmaya başlardım

theturker

Üye
Ben şöyle bir yöntem uygulardım. Direnç neye karşı ise onunla yatardım. Başucumda olurdu.
Spor yapmaya direnç varsa, spor ekipmanlarımı alır, Başucuma koyar hazırlar ve uyurdum.
Ders çalışmaya direnç varsa kitabı ve defteri ve not kağıtlarımı, başucuma koyar ve uyurdum. Sabah kalkar kalmaz herşey hazır olduğu için de, çalışmaya başlardım
nasıl bir etkisini gördün peki