Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Can Sıkıntısı Bir Set :)

Furkansen

Forumdan Uzaklaştırıldı
Oyunu sürekli yapanlar bilir, oyuna bir kez düzgünce başladın mı bırakamazsın :)

Yolda güzel bir kız gördün, bir de göz göze geldiniz mi? Anaam... oyuncumuz o kıza gitmezse nasıl vicdan azabı çeker bilirmisiniz :)

Bugün dışarıdaki işlerimi hallederken oturan tatlı bir kız gördüm, elinde de keman vardı. Bakıştık, sonra arkasını dönüp baktığını fark ettim, ben gitmezsem vicdan azabım öldürecek beni biliyorum, ilk atakta arkadaşıma bekle dedim ve kıza doğru yöneldim.

Gittim ve rahat bir şekilde "Naber" dedim.

+Naber
-(Güldü) sorun mu var? (Bakıştığımız için böyle dedi)
+Yo konuşmaya geldim :)
-Akıllısı bizi bulmaz delisi yanımızdan ayrılmaz (Gülerek)
+Ama... ben ortasıyım onun
-Hmm öylemi
+Elindeki gitar mı?
-Gitara benzer hali mi var🤔
+Keman?
-Evet
-Nerede oturuyorsun, neden buralardasın?
+Aa onu ilk ben sorarım, centilmen erkeğim falan bilirsin ya
-(Gülerek) esenyurt, sen?
+Sefaköy, ben esenyurtu pek sevmiyorum, kuzenlerim orada da.
-Sefaköyü de sevmiyorum
+De derken, esenyurtu sevmiyorsun galiba
-Evet esenyurtu da sevmiyorum
+Hmm neden? Orada çok keko vardır şimdi
-Evet heryer keko kaynıyor
+Sende biraz kekoluk kapmış gibisin :)
-(Gülerek) evet normalde kekoyum ben (Sinyal veriyor, normalde öyleyim ama senin yanında değil)
+(Kaçıyor gibi yaptım)
-(Güldü)
-Yanımda biber gazı da taşıyorum, hem sana da sıkacaktım öyle bakınca
+Obaa (Tekrar gidiyor gibi yaptım)
-Dur gitme (gülerek)
vs....
Daha çok uzun aslında, ama temeli anlamanızı istediğim için yazdım, bir de tam olarak aklında kalmıyor insanın :)

Kız konuşmanın sonlarında kendi isteğiyle instagramını verdi.

İyi günler..

Son düzenleme:
Oyunu sürekli yapanlar bilir, oyuna bir kez düzgünce başladın mı bırakamazsın :)

Yolda güzel bir kız gördün, bir de göz göze geldiniz mi? Anaam... oyuncumuz o kıza gitmezse nasıl vicdan azabı çeker bilirmisiniz :)

Bugün dışarıdaki işlerimi hallederken oturan tatlı bir kız gördüm, elinde de keman vardı. Bakıştık, sonra arkasını dönüp baktığını fark ettim, ben gitmezsem vicdan azabım öldürecek beni biliyorum, ilk atakta arkadaşıma bekle dedim ve kıza doğru yöneldim.

Gittim ve rahat bir şekilde "Naber" dedim.

+Naber
-(Güldü) sorun mu var? (Bakıştığımız için böyle dedi)
+Yo konuşmaya geldim :)
-Akıllısı bizi bulmaz delisi yanımızdan ayrılmaz (Gülerek)
+Ama... ben ortasıyım onun
-Hmm öylemi
+Elindeki gitar mı?
-Gitara benzer hali mi var🤔
+Keman?
-Evet
-Nerede oturuyorsun, neden buralardasın?
+Aa onu ilk ben sorarım, centilmen erkeğim falan bilirsin ya
-(Gülerek) esenyurt, sen?
+Sefaköy, ben esenyurtu pek sevmiyorum, kuzenlerim orada da.
-Sefaköyü de sevmiyorum
+De derken, esenyurtu sevmiyorsun galiba
-Evet esenyurtu da sevmiyorum
+Hmm neden? Orada çok keko vardır şimdi
-Evet heryer keko kaynıyor
+Sende biraz kekoluk kapmış gibisin :)
-(Gülerek) evet normalde kekoyum ben (Sinyal veriyor, normalde öyleyim ama senin yanında değil)
+(Kaçıyor gibi yaptım)
-(Güldü)
-Yanımda biber gazı da taşıyorum, hem sana da sıkacaktım öyle bakınca
+Obaa (Tekrar gidiyor gibi yaptım)
-Dur gitme (gülerek)
vs....
Daha çok uzun aslında, ama temeli anlamanızı istediğim için yazdım, bir de tam olarak aklında kalmıyor insanın :)

İyi günler..
Close nerde :D

Yine de saha raporlarına "Close nerede" gözüyle bakmak bence tamamen saçmalıktır, bir insan seti açtıysa gerisi olur ya da olmaz, önemli olan açmaktır.
Sana da bu görüş açısını benimsemeni öneririm, close a odaklanmak oyunu düşüren bir etkendir :)

Yine de saha raporlarına "Close nerede" gözüyle bakmak bence tamamen saçmalıktır, bir insan seti açtıysa gerisi olur ya da olmaz, önemli olan açmaktır.
Sana da bu görüş açısını benimsemeni öneririm, close a odaklanmak oyunu düşüren bir etkendir :)
Benim karakterim böyle hiç bir şeye ciddi bakamıyorum. Sırf komik bulduğum için yazdım close aramadım :)

Buna benzer şeyleri ben de yaşadım, defalarca, ama burada ilk adımı atan sensin maalesef ki bizim topluluğumuzda ilk adımı erkeklerden beklerler.
Ve ilk adımı atmak için biraz özgüven ve cesaret gerek. Bunlar da yetmez aynı zamanda çekici olman gerekir, tip olmadıktan sonra özgüven ve cesarete bakmıyor çoğu kız. Dediklerini yapmak basit ve zevkli bir iş ama her "Erkeğin" harcı değil...
Ayrıca bunu utanan, cesaret edemeyen arkadaşlarıma söylüyorum, ilk adımı kızlar da atabilir, cesaretinizi toplayıp herhangi bir şey yaptığınız zaman daha sonrasında aynı iş için o cesareti toplamak daha kolay oluyor bir nevi korku yenmek gibi...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8