• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Çekicilikte Bir Adım İleriye

Mrx

Üye
Katılım
2 Ağustos 2018
Mesajlar
119
Şehir
İstanbul
BAŞLANGIÇ...

Bir erkeği karşı konulmaz derece de çekici kılan şey nedir?

Pahalı elbiseler mi? Değil. Ben sade bir T-shirt ve kot pantolonla kızlarla konuşmaya gidip birkaç dakikada telefonlarını alan çok erkek gördüm, görüyorum.

Yakışıklılık mı? En geç 1 hafta da alışılır.

Popüler olmak mı? Tek başına yeterli değil.

Bir erkeğin TV kanalları gibi, devamlı yenilenen bir karaktere sahip olması ve karakterinde birçok yetenek barındırması çok önemli bir artıdır.

Bunun yanında ilham verici, sevdiklerini koruyan ve lider bir karaktere sahip olması. İşte bunlardır KALICI çekiciliği sağlayan.

"Tavlamak" düşüncesi insanın üstünde büyük baskı yaratabilir. Şu bakış açısı çok daha işine yarayacak "Acaba dışarıdan güzel görünen bu kadın bana uygun mu?" Bu düşünce "flört" ün anlamını değiştirir ve erkeğe ''SEÇEN'' bir bakış açısı katar. Sadece bunu hayatına uygulamak bile erkeğin çekiciliğini %100 artırır.

İnce hesaplar yerine anın tadını çıkarmakta çok önemli.

Öğrencilerime tavlamayı değil bundan çok daha eğlenceli, çekici ve KALICI olarak işe yarayan bir şey öğretiyorum. Çekici bir hayat oluşturmayı.

Kişisel gelişim tembel adamın işi değil ne yazık ki.

İnsan istese de istemese de her an gelişiyor. Kişisel gelişimin anlamıysa, istediğin yönde kendini geliştirmektir.

Kadın erkek ilişkileri, dünyanın en eğlenceli ve aynı zamanda en ciddi konusu olmasından dolayı kişisel gelişimin en önemli alanıdır.

Sadece teknik öğrenmek, sadece sesimizi geliştirmek, sadece kas yapmak GEÇİCİ başarılar elde etmemizi sağlayabilir.

Kendimizi mümkün olduğunca her açıdan geliştirmeliyiz.
Ve bunu kızlardan ziyade, kendimiz için yapmalıyız.


Kendimizi geliştirmemiz gereken konulardan bir tanesi de sanat anlayışımızdır.
Çünkü bizlerin aksine kadınlar, yaptığımız küçük şeylerden büyük çıkarımlarda bulunurlar. (Çoğu zaman bunu yaptıklarının farkında değillerdir) Bu küçük detaylar, karakterimizin kanıtıdır. Kız arkadaşlarınla konuşurken buna da dikkat etmeni öneririm, eminim çok eğleneceksin.

Müzik hem çok pratik hem de insanın ruh halini anında değiştirebilir. Bu nedenle müziğin en önemli sanat olduğunu düşünüyorum.

Birazdan vereceğim listedeki şarkıların belki de en iyi tarafı, neredeyse insanların %99 unun bilmediği şarkılardan oluşup yaklaşık 4100 şarkı arasından seçilmiş olmasıdır.

Liste
Ricci's 70


Alıntı.
 
Son düzenleme:
Üst