• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Çekim Yasası - Bilinçaltı Hk.

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Selamlar, Uzun zamandır yoktum. Öğretileri durdurmamın nedeni ise insanların vefasız ve nankör oldukları gerçeği. Bunların üzerinde durmayacağım.
Gündem maddemiz Bilimin Sansasyonel başlığı çekim yasası...
Bir zamanlar üzerinde kafa yormuştum ve size komik gelebilir ama şöyle bir gerçeklik oluşmuştu.
Para hakkında çalışma yapıyordum. Kapının önünde bir kutu vardı. Kutunun içinde 100 euro bulmuştum. Başta inanmadım sahte reklam parası zannettim. Döviz bürosuna gittiğimde ise çok şaşırmıştım. Para gerçekti. Bu yaşadığım olay 2012 yılında olmuştu. 380 TL gibi o zamana göre iyi bir para almıştım. Para ayağıma gelmişti resmen.
Ondan sonra üstünde durmadım ve denemedim. Bilinçaltı ile bağdaştırdığımız zaman bilinci hedefe odaklayarak eninde sonunda gerçeğimiz yaparak önümüze getiriyor.
Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Benzer deneyimleriniz var mı? Bu konuda başlık açılmamasına şaşırdım.
Hoşça kalın.

TheRipper

Fahri Üye
Sadece düşüncelerimiz doğrultusunda bir gerçeklik elde etmek elbette ki büyük bir gizem. Evrenin sayısız gizemlerinden benimde en çok merak ettiklerim arasında hatta.

Şahsen bu durumun somut bir örneğini gözlemleyemedim. Ama ilişkilerimde düşüncelerim sürekli gerçekleşiyordu. İnsanlardan iltifat aldığımı düşünüyordum ve gerçekten iltifat alıyordum. Bu konu üzerinde daha fazla düşünülmesi gerek aslında. Keşke senin gibi somut bir delilim olsaydı.

Argos

Üye
The Secret (Sır) adlı kitapta anlatılan üzerinde çok durulan bir şeyin, evrenden iste ayağına gelsin saçmalığı gibi açıkçası.

theyusuf_

Üye
Bence The Secret kitabında abartılıyor ama saçmalık da değil. Şuan çok yorgunum, uyandığımda başıma gelenlerle burayı editleyeceğim

Edit:
Yaşadıklarımı anlatayayım.
Mesela,bu çok sık oluyor. Eskilerden artık pek görüşmediğimiz arkadaşımı düşündüğümde onu birkaç gün içerisinde mutlaka görürüm.
Eskiden yaşadığım bir olay aklıma geldiğinde birkaç gün içerisinde ya ona benzer bi olayı tekrar yaşarım ya da yakın çevremden birisi yaşar.
BU saydığım ikisi bilinçsizce başıma gelen,sonradan fark ettiklerim.

Bilinçli olarak ise;
Bir keresinde para biriktirecektim ve yakınımda olan birinin birden para vereceğini hayal ettim. 2-3 gün sonra bi akrabam hiç yoktan sebeple para vermişti.
Veya bi kızla kesiştiğimizi aklıma getirdiğimde ise birkaç gün içerisinde yine bana olan bakışlarını fark ediyorum.

Son düzenleme:

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Saçma bulan kişilere hitaben;
Bu yaşadığım olay bir hayalin ürünü değildir birebir gerçekleri anlattım. Ne diye inanmakta güçlük çekersiniz bilmiyorum.

İkili ilişkilerde ise 2015 yılında
Eski sevgilimin aradığını hayal ettim. Bunu 1 hafta sanki gerçekmiş gibi yaşadım. Bilin bakalım ne oldu.:?
Kız aradı... Tam 1 hafta sonunda. 1 hafta olması nedeni özel bir gün belirledim ve o gün o saatte aradı.

Bu akımla zengin olanlar, Ev, Araba ve Kendi işini kuran kişiler var. Hem ülke dışında hem türkiyede..
Saçma diyenler mantıklı bir argüman sunmadan hiç aydınlatıcı olmuyor bilgilerinize.
Tecrübe etmeden bir şeyi siz siz olun taşlamayın.

TheRipper

Fahri Üye
Olay hakkında farklı bir görüşüm var az önce dışarıda olduğum için tam yazamadım.

Bana göre bizim isteğimiz doğrultusunda olaylar gerçekleşmiyor. Gerçekleşecek olayların enerjileri bir şekilde bize iletiliyor. Eski sevgilin sana mesaj atacağı için Eski sevgilinin sana mesaj atacağı birden aklına geliveriyor.

Yaşayacaklarımız zihnimizin bir köşesinde planlı bir şekilde kodlanmış olabilir diye düşünüyorum. Bu Tanrının işi mi ortada farklı birşeymi var. O kadarına kimselerin aklı ermez zaten.

Ama şunu söyliyeyim kessinlikle işe yarıyor.

Bir düşünce aklınızı kemiriyor ve durduk yere doğaçlama biçimde kafanızın içine girdiyse bu gerçekleşecek olayın ön enerjisi diyebiliriz. Özellikle sebepsiz yere aklınıza Gerçekleşmesi olağan bir durum gelirse gerçekleşme ihtimali %80 diyebilirim. Bu çok derin bir konu. Cevabını insanoğlunun asla bulamayacağı sorular dizisini ortaya çıkarıyor. O yüzden kafanızı patlatmanıza gerek yok.

Özetle : Sadece Olumlu düşünüp hedeflerinizi gerçekleştirdiğinizi düşünün :) Sonuçlarını hep beraber gözlemleriz

FromendD

Üye
Evren bize düşündüğümüz şey için o şeyi sunmuyor bu tekniği denemiştim sevdiğim kız için (bu işlerle tanışmadan önce tabiki) ve hiçbir işe yaramadı denk gelme oluyor bazen,veya bilinçaltına kodlama ile (yine durum zor bir durumsa ihtimal düşük) o şeyi kodladığın için o şeye itiyorsun kendini

Mrdisiplin

Üye
Tuncay yeşilpınar diye bir abimiz youtube kanalında bu konu üzerine çok değiniyor. Kanalına bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

theyusuf_

Üye
Olay hakkında farklı bir görüşüm var az önce dışarıda olduğum için tam yazamadım.

Bana göre bizim isteğimiz doğrultusunda olaylar gerçekleşmiyor. Gerçekleşecek olayların enerjileri bir şekilde bize iletiliyor. Eski sevgilin sana mesaj atacağı için Eski sevgilinin sana mesaj atacağı birden aklına geliveriyor.

Yaşayacaklarımız zihnimizin bir köşesinde planlı bir şekilde kodlanmış olabilir diye düşünüyorum. Bu Tanrının işi mi ortada farklı birşeymi var. O kadarına kimselerin aklı ermez zaten.

Ama şunu söyliyeyim kessinlikle işe yarıyor.

Bir düşünce aklınızı kemiriyor ve durduk yere doğaçlama biçimde kafanızın içine girdiyse bu gerçekleşecek olayın ön enerjisi diyebiliriz. Özellikle sebepsiz yere aklınıza Gerçekleşmesi olağan bir durum gelirse gerçekleşme ihtimali %80 diyebilirim. Bu çok derin bir konu. Cevabını insanoğlunun asla bulamayacağı sorular dizisini ortaya çıkarıyor. O yüzden kafanızı patlatmanıza gerek yok.

Özetle : Sadece Olumlu düşünüp hedeflerinizi gerçekleştirdiğinizi düşünün :) Sonuçlarını hep beraber gözlemleriz
Yarı katılıyorum. Sizin dediğiniz de bence geçerli ama biz de evrene mesaj verebiliriz. Bir keresinde öğlen arası eve giderken (okulla ev arası max. 5 dk.) keşke evde patates kızartması olsa demiştim ve eve gittiğimde evde patates kızartması vardı. Yani annem ben onu düşünmeden o yemeği yapmıştı. Bu birkaç kere daha başıma geldi.

Şİmdi ise bir şey deneyeceğim. Bi kızın bana sürekli baktığını hissediyordum ama bi sebeple ben nedeni bilmeksizin tınlamamazlıktan geliyordum. Bu dediğim yaklaık 1,5 hafta önce oldu. Kız bana penceresini kapatmış gibi (ama hala pasif ilgi konumunda) ve o anları hayal edeceğim ve tekrar aynısını yapacakmış gibi düşüneceğim. Bakalım evren (veya Tanrı) bana istediğimi verecek mi?