• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Çepeçevre MANİPÜLASYON

Avcı

Üye
Katılım
3 Ocak 2019
Mesajlar
2
Yaş
20
Şehir
İstanbul
Selam dostlarım çok kral bir konu ile karşınızdayım.
BU KONUYLA TANRI OLMAYA 1 ADIM DAHA YAKLAŞIYORUZ...

Konumuz:ÇEPEÇEVRE MANİPÜLASYON
Amacımız: En doğru hedefi seçerek onu şekillendirmemiz hatta YENİDEN YARATMAMIZ
Konumuzda bize rehberlik edebilecek tanınmış kişi: DERREN BROWN(psikolojik ilizyonist)
Derren Browndan tam da konumuza hitap eden bir film: THE PUSH

İzleyeceğimiz yöntemler ve detaylar:
->Bu oyunu oynamaya karar verdiğin andan itibaren oyun alanları içinde kişliğini gizlemeyi göze almalısın(zaten günlük hayatta sıklıkla bunu yaparız fakat bunu artırmalıyız)
->Uzun süren bir proje olacak bunu da göze almalısın.
->İlk adım hedef seçimindir. Mesela kız tavlamak diyelim ama bu çok çeşitlendirilebilir.Yanına dost da yaratabilirsin.Köle de oluşturabilirsin.
->ikinci adım av seçimidir.Yönlendirilmeye açık bir av seçmen için iyi olsa da senin projene göre yönlendirmeye kapalı oluşu bile faydalanılabilir bir unsur olabilir.
->Hedefimizi ve avımızı belirlediğimize göre derin bir araştırmaya çıkmamız şart.Sosyal medya saolsun önemli birçok detaya ulaşabiliyoruz. Psikoanaliz okuyarak çok daha detaylı ve gerekli bilgileri elde edebilirsin.Bu detayları iyi bir şekilde elde edip düzene koymalıyız sonraki adımlarda bunlar bizim en değerli silahlarımız olucak.
->Avımızı tanıdığımıza göre onu vurma vakti gelmiş demektir.İlgi alanlarını sevdiği şeyleri sevmediklerini dini tutumunu siyasi yaklaşımını müzik anlayışını hayata bakışını sosyal ilişkilerini vs yorumladıktan sonra saldırı için ilk adım atılır.Bu ilk adım iletişimdir onunla karşılaşman sosyal medya yoluyla yazman yada her nasıl ona ulaşabiliyorsan ulaşman gerekir.Elde ettiğin veriler ışığında kıza söylemen gereken en doğru girişi bulur yeri ve zamanı tespit eder ve girersin.
->İlk adımı attın harika eğer tespitlerin doğru ve yeterliyse öngörebildiğin cevapları aldın ve sohbeti buna yönelik ilerlettin.
->Bu forumdaysan psikoloji vs az çok öğrenmişsindir zaten.O öğrendiğin kuralları profesyonelce uygulayarak bağlılık tohumlarını atabilirsin.Onun için aranan madde olmaya başlayabilirsin.Ona gerektiği şekilde yavşamaya başlayabilirsin.
->Uygun portreyi çizdiysen rolünü iyi oynadıysan araştırman sağlam ise hedefine başarma olasılığın %90 lara kadar çıkar ki bu çok ciddi bir orandır.

Özetlersek üç adımda deneyerek ustalaştığımız üç adımda insanları istediğimiz şekle sokabiliriz.
1)ARAŞTIR.BİLGİ TOPLA
2)GEREKTİĞİ GİBİ ROLÜNÜ UYGULA
3)ZAFERİN TADINI ÇIKAR

Tabiki böyle bir konu yazıp örgütleme oluşturmadan bırakmayacağım.Sizden yazdıklarımı dayanak tutarak bir hedef ve bir av belirlemenizi ardından yukarıdaki metodlarla onu şekillendirmenizi istiyorum.Bunu yaparken elde ettiğiniz deneyimleri sunmanızı sonucu ve süreci paylaşmanızı nerde hata yaptığınızı tespit edip bunu paylaşmanızı istiyorum.Tabiki bunu ben de yapıcam hedefim hazır araştırmaya çıkıcam.İlgili sonuçları da hep beraber payalaşabileceğimiz bir konu olarak açıcam.

İYİ FORUMLAR DOSTLARIM....
Baştaki saçma cümlen olmasa fena değildi. Ama baştan sıçtın kardeşim.
 

Lethe

Üye
Katılım
10 Kasım 2018
Mesajlar
135
Yaş
19
Şehir
Kayseri
Fazla dolandırmışsın. Yazıyı yetersiz buldum. Yine de eline sağlık
 
Üst