• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Cesaret mi Aptallık mı?

Betaboy

Üye
Günaydın kardeşlerim, son zamanlarda biraz dinlenme moduna girmiştim. Fark ettim ki bu moda girince hayatımda heyecan biraz azalmış. Sen misin azalan? Parkur yapmaya karar verdim kendi çapımda.

Bankanın birine para çekmeye gitmiştim. Baktım ki dolu, sonra çekerim deyip yukarıdan aşağıya atladım ve hemen ardından merdivenleri tırmanıp karşı tarafa geçtim. Oturakların üzerinden zıplayarak kaldırıma gittim. Biraz normal yürüyüp sonra tekrar karşı taraflara geçmek vs. için yukarıyı tırmanıp karşı taraflara geçtim atladım o kadar kişi içinde. Aslında ilk yapacağımda bir an aklıma ''Oğlum yapma, ya kayarsan ya ayağın kırılırsa ya insanlar sana salak gözüyle bakarsa..'' gibi ufak tefek düşünceler sardı içimi fakat aldırış etmedim ve yapmak istediğim şeyi yaptım. Özgüvenim ve rahatlığım feci bir şekilde arttı. Eğer korkularıma kapılsaydım şuan yüreğim buruk boynum bükük ''Ulan keşke yapsaydım'' iç savaşı ile eve gidiyor olacaktım. Bundan çıkaracağımız sonuçlar ortada. Kim ne derse desin umursamayın arkadaşlar. Emin olun var ya özgüven bir yana rahatlığınız da artıyor ve hiç kimse bir şey diyemiyor. Sadece bakıyorlar o kadar. Bence gayet doğal sonuçta kimsenin cesaret edemediği ''Saçma,çocukça'' olarak nitelendirdiği şeyi cesaret edip yapıyorsun.

İyi forumlar!

Motivazim

Üye
Aslında üzüntülerimizin çoğu bu yüzden, istediklerimi yapmıyoruz. O An istediğimiz, hayatımıza mal olmayacak tüm şeyleri yapsak, çok daha dolu dolu yaşadığımızın farkına varacağız.

Betaboy

Üye
Aslında üzüntülerimizin çoğu bu yüzden, istediklerimi yapmıyoruz. O An istediğimiz, hayatımıza mal olmayacak tüm şeyleri yapsak, çok daha dolu dolu yaşadığımızın farkına varacağız.
kesinlikle dostum, o kadar çok basık yetiştirilmişiz ki daha ''ELALEM'' ağzını açmadan kendi kafamızda kurgulara kapılıp gidiyoruz. Sonra neden mutlu değilim,neden insanlara muhtacım,neden kız yok hayatımda...