Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cevahir-Mecidiyeköy (POLİSTEN DAYAK YEDİM)

Selam beyler ! dün ve bu gün başımdan geçenleri hatırladığım kadarı ile tek tek anlatacağım.
Cuma öğlen 12 civarı evden çıktım saat 08.00 gibi Antalya dan gelmiştim yorgundum dinlendim.Neyse dışarıya geri dönüyoruz...
Durakta Mecidiyeköy'e nasıl gidebileceğimi bir sürü insana sorarak şarj ettim. Otobüsün içinde de aynı şekilde güzel çirkin demeden bilgi aldım.Daha sonra Trump Tower'ın orada inip yürümeye başladım. Dilenciler ikide bir yolumu kesti savuşturdum ve cüzdanı ön cebe aldım ne olur ne olmaz.Daha sonra buradan tanıştığım arkadaş ile buluştum.Yanında 3 tane kız arkadaşı vardı.Hepsinin de oyundan haberleri vardı anladığım kadarı ile.Oturduk biraz ben kendi adamımla muhabbet ettim diğerleri pek umurumda değildi.Biraz diyalog kurmayı denedim pek niyetleri yoktu açıkçası ben de pek devam ettirmedim o yüzden.Daha sonra ayrıldık miting arabalarının yanına gidip biraz sohbet ettik ayırt etmeden ve propaganda yapabileceğimizi ancak karşılık beklediğimizi söyledik.Onlar da biz gönüllü yapıyoruz ayağına yattılar yok dava imiş falan filan kesin öyledir.Ekmek çıkmayacağını anlayınca Cevahir'e diğer arkadaşların yanına geçtik yolda gördüğümüz kızlara arkadaş direkt set açtı bu kadar erken davranacağını beklemiyordum.Yukarı lavabo ya girerken kızın teki shit test attı engelli tuvaleti bu tarafta diyerek.Umursamadan girdik su döküp çıktık ve tayfanın yanına gittik.Biraz sohbet ve tanışmanın ardından AVM nin içinde set açmak için dolanmaya başladık.Gözümüze kestirdiğimiz %90 civarı her kıza set açtık bazılarımız number close yaptı.Benim amacım şarj olmaktı.Aklımda yoktu o yüzden.Gözüme nerede ise her kıza gidip set açtım orasında sıkıntı yok.O gün baya bir set açtığımızdan sayısını bile tutamadım arkadaş 6 dan sonra saymayı bıraktı.Sonra victoria secret (don mağazası)na girdik içeridekiler yahut çalışanlar ile şarj etmeye başladık bayan elemanlar başlarından savmak için erkek görevli çağırdı.Adam da bizi uzaklaştıracaktı güya ancak on numara muhabbet kurduk.İçeride ilk başta gergindik bu yüzden neg atıyorduk sağa sola neyse bi 20 dakika filan geçti teşekkür edip ayrıldık.Değiştirmeli olarak tayfa ile dönüyor hem daha yakından tanıyor hem uyumlu olmaya çalışıyorduk.Burada setlerde şunu yaptık diyerek yazmama tek tek gerek yok bence.Asıl hedeflediğim kişiler yahut baya iyi şarj edip numara yahut tam kapattığım zaman onu söylerim.
Neyse set açtığım kızlar ilk girişimde gülümsememe rağmen korkuyorlar 2 tanesi özellikle çığlık atar gibi oldu 'ayyyy' diye bağırdılar bir şekilde atlattım nasıl oldu hatırlamıyorum.Ama iyi set açmıştım.Caddede de biraz takılıp durağa geçtik kendi içimizde konuşup tartışmaya eksiklerimizi söylemeye başladık.Daha sonra yavaş yavaş ayrılmaya başladık biz birkaç kişi farklı yöne giderken arkadaş turist kadına set açtı rahatsız olmuş aq kezbanı ileride de polisler çevirdi kimlik bakıyorlar biz de şarj ediyoruz polislerle yok kodese gitmek için çok erken suçluyuz falan polisler de gülüyor.Neyse arkadan bir tane polis geldi yok bayanı siz mi rahatsız ettiniz diye ben de öne çıktım yok abi ilk defa görüyoruz diye konuşmadık falan dedim o anda konuştuk algıladı adam çaaat suratıma tokadı yedim ne olduğunu anlayamadım.Sonra işin aslını öğrendi özür diledi uzatmadım. Topukladık oradan otobüse binip eve kaçtım deliksiz 2.30 a kadar uyumuşum zaten.

Cumartesi günü:Aynı şekilde çıkıp durağa gittim nasıl gideceğimi filan sorup şarj oluyorum.Vardım yine Mecidiyeköy'ebu sefer set amacımız değil iş arıyoruz.Arkadaşlar ile buluşmadan önce Cevahir'in üst katına çıkıp yemek aldım.Uzaktan gelen bir kadını gözüme kestirdim amacım sadece beraber yemek yemek.Zaten oturuyordum kalkıp yanına gittim.Benden baya bir büyük ihtimalle 28 yaşında falan.Giriş yaptım tek başıma yemem sorun oluyor diyerek masaya oturmak istediğimi belli ettim.Sıkıcı oluyor ya falan diye devam etti anında tek yemek.Oradan devam ettirdim baya sürmüş 30 dakika filan yemeği düzgün yiyemedim zaten bir daha göstermelik bir şey alıcam. Aradı arkadaşlar tamam geliyorum diyerek kalktım masadan öğretmenmiş bu arada ingilizce branşı okulunu sordum.Numara istemedim ha istesem verebilirdi ancak amacım s*ks gibi bir şey olmadığından o şekilde yaklaşmadım.Ama bir ara s*ks gib evlilik tarzında konuşma da geçti.Sonra arkadaşlar ile buluşup iş aramaya başladık tabi öncesi muhabbet yine.Sonra sokakta gördüğümüz insanlara iş sorduk ilk sormamızda hemen bir taneye denk geldik 2 tane pozisyon varmış şansa 3 kişiyiz bana da başka ayarlayacağını söyledi.Kabul ettik fakat amelelik yapmak istemediğimiz için aramaya devam.Daha sonra bir tane broşür işi bulduk kart dağıtıp insanları ikna edeceğiz tam bizlik iş dedik kendimizi geliştiririz.Fakat umduğumuz gibi olmadı gidip set açıyordum sorun olmuyor gayet iyi muhabbet ediyorduk fakat elimizde kartı gören sanki madde satıyormuşuz gibi kaçıyor.1 tane dağıttım daha sonra polis geldi ceza keseriz 5000 tl falan derken iş veren geldi aldı götürdü bizi.Biz istemiyoruz dedik.Çıktık hemen.Daha sonra aramaya devam gördüğümüz herkese soruyoruz tabii.Bir tane kulelerden birine gittik otelmiş.Orada form doldurdu arkadaşlar ben istemedim doldurmadım bile.Neyse oradan da ayrıldık Cevahir in önünde set açıyoruz başarı izim için şu döndürüp dikkatini çekebildiğimiz hepsi artıdır konuşan artıdır.Biz kaybetmeyiz onlar eder ! Neyse bu mantığı dışımıza yani onlara karşı söylemememiz gerektiğini anladım geçen bir diyalog da;
3 kişilik bir grup var arkadaşımın kanadıyım o hedefin üstüne yürüdü ben ikisinin dikkatini dağıttım o kıskanç kız arkadaşı açılışını yaptı ben de ben aldatıldım falan dedim.Neyse küp yapacağım dedi onlar yok acelemiz var dedi bir iki ısrar etti ben ısrar etmeyi pek sevmem bir kere teklif ederim yoksa yoluma bakarım.Arkadaş 2. defa tekrarladı ben artık gururuma yediremediğimden her halde bırak ya onlar kaybeder dedim. ve güneş gözlüğümü taktım baya karizma olmuştu ama Dememek lazımmış.Sonra ayrıldık ben Taksim'e bara gittim orada bir tane turist e gözlüklerim nasıl diye sordum turist olduğunu bilmeden oda turist turist dedi ben de sevindim yardırdım ingilizce orada baya bir koyu muhabbet ettik adamı baya kazıklamışlar köşeye çekilmiş oturuyordu.Adam katar da petrol mühendisliği yapıyormuş kendisi ukraynalı falan baya iyi şarj ettim telefon instagram değiştik.Yarın Ukrayna dan iki tane kız bir tane erkek arkadaşı gelecekmiş.(SADECE ARKADAŞI)sen al falan diyor bana neyse.Bar sahibi ile de bu vesile ile ahbap olduk ondan da iş için telefon istedim lazım olursa diye bizim burada tanıdık iyi çocuklar var ben yönlendirim gibisinden.Güzel iki gün geçirdim hem adama rehberlik yapıp para kazanacağım hem dalgama bakacağım.
NOT:İnşallah adam organ mafyası yahut gay değildir.Bana bir iki gün takılmak isteyen olursa mecidiye köy taksim civarında olacağım içkiler adamdan :)

Dostum uzun yazılarda yazım hatalarına dikkat etsen biraz ? Hiçbirşey anlaşılmıyor

Kanka sende abaza gibi her kıza asılırsan tokadı yersin öyle

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8