• Beğen butonunu kullanın arkadaşlar. Yazı yazan kişilerin tek motivasyon kaynağı o beğeni butonu. Paylaşımlarına beğeni gelmeyince insanların şevki kaçıyor.

Çevredeki Kiz Sorunları

Beyler yeni bir sehre tasindim yaklasik 1 yil oldu,cevremde kizlar okulum dolayisiyla ayni sinifta bulundugum kizlar.
Ben burada bir kizi gozume kestirdim ta ki gunler gecip kizin dedikoducu,cahil,saygisiz bi kiz oldugunu ogreninceye kadar cevremdeki kizlari inceledikce hepsi boyle bunlara ne yapmaliyiz ilgi verip duzeltmeye mi calismaliyiz yoksa baska ortamlara mi girmeliyiz duzeltme isi bana surekli onlarla ayni ortamda oldugumdan mantikli geliyor fakat nasil yapacagim emin degilim yardimlarinizi bekliyorum.

Beyler yeni bir sehre tasindim yaklasik 1 yil oldu,cevremde kizlar okulum dolayisiyla ayni sinifta bulundugum kizlar.
Ben burada bir kizi gozume kestirdim ta ki gunler gecip kizin dedikoducu,cahil,saygisiz bi kiz oldugunu ogreninceye kadar cevremdeki kizlari inceledikce hepsi boyle bunlara ne yapmaliyiz ilgi verip duzeltmeye mi calismaliyiz yoksa baska ortamlara mi girmeliyiz duzeltme isi bana surekli onlarla ayni ortamda oldugumdan mantikli geliyor fakat nasil yapacagim emin degilim yardimlarinizi bekliyorum.
Bir insan düzelmek istemediği süreci bizim düzeltme imkanımız yok. Bak keyfine o istemediği sürece en fazla sana olan yatırımcılığını artırırısın.Onları yatırımcı yaparsın. Tavsiyem tek vasıfları güzel olmalarıdır tabi oda makyaj güzelidir güzelliklerini tiye alırsan sana yaranmak için yatırımcılaşabilirler ama akılları kıtsa ve düzelmek istemezlerse düzeltemeyiz.

Bir insan düzelmek istemediği süreci bizim düzeltme imkanımız yok. Bak keyfine o istemediği sürece en fazla sana olan yatırımcılığını artırırısın.Onları yatırımcı yaparsın. Tavsiyem tek vasıfları güzel olmalarıdır tabi oda makyaj güzelidir güzelliklerini tiye alırsan sana yaranmak için yatırımcılaşabilirler ama akılları kıtsa ve düzelmek istemezlerse düzeltemeyiz.
Güzelliklerini tiye almak derken Neg atmak mı sıradan konuşmakmı

Ben bu insanlarla her zaman iletisim halindeyim diyebilirim onlarla pek konusmayi tercih etmesem de ,ortamimi duzeltmem lazim yoksa cekilmez hâl alacak onlara nasil yatirim yaptirabilirim ?
En azindan bana zarar vermesin istiyorum bu durum.

Benimde çevremde bu tip kızlar var tavsiyem sadece eğlen kullan geç bu tipler düzeltilmesi çok zor dediğim gibi hiç uğraşma

Ben bu insanlarla her zaman iletisim halindeyim diyebilirim onlarla pek konusmayi tercih etmesem de ,ortamimi duzeltmem lazim yoksa cekilmez hâl alacak onlara nasil yatirim yaptirabilirim ?
En azindan bana zarar vermesin istiyorum bu durum.
Kıza ucuz bişi ısmarla kendi ısmarladığından biraz fazla miktarda bişi işte. mesela 5 liralık bişi ısmarla 10 tlilik bişi aldırt. Kadına karşı gizemli ol(onun seni merak etmesi en güzel yatırımdır, insan merak ettiği şeye ilgi duyar.) Kızın arkadaşlarıylada samimi ol(kadınlar kıskanç canlılardır eğer arkadaşları hayran kalırsa sana senin yatırımcı yapmak istediğinde sana hayran kalır.) .Birde kızdan hoşlandığını belli et fakat dozunda olsun.(bir gün hoşlanır gibi davran öteki gün kızdan kaç.Kaçan kovalanır. Ayrıca sevdiğini sakın söyleme. Zaten Yatırımcılaşınca sana karşı biz neyiz şimdi tarzı laflar söyler.
ÖZET:Kız senin için harcadığı her çaba YATIRIMDIR.