Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çevrendeki İnsanlar Sana Soğuk Yapınca Gelen İçine Kapanma Hissi?

Bazen az çok oluyor, sanki dışlanıyormuşum gibi hissediyorum. Mesela önceki gün tüm çevremdeki kadınlarla otururken mutlu mesutken ertesi gün kız veya kızlar soğuk yaptığında böyle içten (farkettirmiyorum kimseye ama ) gariplik hissediyorum. Hassaslaşıyorum sanki her şey üst üste gelmiş gibi oluyor. O kadar kızlarla aramı yapıyorum falan ertesi gün veya bir hafta içinde bozuluyor.

Örnek vereyim geçen arabada içtiğim kızla baya öpüştük. Ertesi gün olduğunda da iyiydi aynı günün akşamına trip yedim.
Sonraki gün ise soğuk davranışlarını sezdim.
Anlam veremiyorum dengesiz bir ruh haline büründüm.

Bunun çözümü nedir?
Ne yapmalı, ne okumalı?

Sosyal ortam oyununda değer denilen önemli unsur vardır. Kadınlar senden etkilenir bu geçicidir. Kadınlar seni test ediyor şuan.
Kadınlar değersiz adamı istemedikleri için test etmezler.
Orta değerli adamınsa test yağmuruna tutarlar.
Yüksek değerli adamıda test etmezler direkt hayatlarına almaya çalışırlar.
Neyse konuna dönelim. Sanırım tanıştığın kızlar sana işve yaparak baştan cıkartıyorlar ve sende bu kadar kolay baştan çıktığın için seni istemiyorlar. İyi güzel kadınları etkilemeyi çözmüşün fakat devamının gelmeme sebebi size ihtiyacım yok mesajı verememenden kaynaklı.

Sosyal ortam oyununda değer denilen önemli unsur vardır. Kadınlar senden etkilenir bu geçicidir. Kadınlar seni test ediyor şuan.
Kadınlar değersiz adamı istemedikleri için test etmezler.
Orta değerli adamınsa test yağmuruna tutarlar.
Yüksek değerli adamıda test etmezler direkt hayatlarına almaya çalışırlar.
Neyse konuna dönelim. Sanırım tanıştığın kızlar sana işve yaparak baştan cıkartıyorlar ve sende bu kadar kolay baştan çıktığın için seni istemiyorlar. İyi güzel kadınları etkilemeyi çözmüşün fakat devamının gelmeme sebebi size ihtiyacım yok mesajı verememenden kaynaklı.

İlginç...
Halbuki sporumu falan aksatmam onlarsız da mutlu olabilen birisiyim.
Ama bu kız doğum günümde balon falan aldı :D ben de sarılmadım falan siklemedim.
Çok mu aşırıya falan kaçtım?

Bence sen yolunu bulmuşsun, kızla öpüştün, içtin kız sana soğuk davranıyor sen zaten istediğini alıyorsun,
trip atsın umurunda olur mu ? olmamalı akışına bırak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8