• Beğen butonunu kullanın arkadaşlar. Yazı yazan kişilerin tek motivasyon kaynağı o beğeni butonu. Paylaşımlarına beğeni gelmeyince insanların şevki kaçıyor.

Çıkarın Kağıt Kalem Yazılı Yapacağım!

Öncelikle hepimiz biliyoruz kadınlar karşısındaki erkeği test eder.Erkeğin eril bir erkek mi? yoksa ezik bir erkek mi? olduğunu anlamak içindir.
Testler o kadar komiktir ve o kadar da kafa karıştırıcıdır.
Öncelikle siz hangi tarafta olmak istersiniz? Kızın yaptığı komik teste mi? gülmek istersiniz yoksa kendi kaldığınız teste mi üzülmek istersiniz ? elbette gülmek istersiniz öyleyse konuma devam ediyorum.
Kız makyaj yapması olsun dekolte giymesi olsun hepsi birer testtir. Çevrede birsüsü abaza kızı keserken siz kıza bakmazsanız kızın gözünde +1 değerlenirsiniz ama abazanların yaşamadığı bir ülkede yaşasaydınız o kızı abaza gibi kesseydiniz diğerlerinden farklı olduğunuz için kız size ilgi duyar. Bu yüzden başka ülkelerde bayanlar(o ülkede abaza olmadığından ilgi görmediğinden) burdaki abazanlar hoşlarına gider. Amacımız testleri farklı erkek gibi cevaplamaktır burdaki mantığı örneklerle anlatmış bulunmaktayım.
Kadınların testleri bellidir. Eğer beden dillerini anlarsanız test etmeden önce sinyal gönderirler teste hazırmı? yoksa değilmi? tarzında. Biz bu sinyalleri trip adını veririz.Yine trip attı bana ne yaptım şimdi ben der ağlarız daha ne yapıcaksın test etmeden önce sana kıyak geçip sinyal çakmış :D

En Bilindik Testler
*Kız fotoğrafı gösterip bu kız çok güzel yada keşke bu kız kadar güzel olabilsem.(burda sizde ilgi bekliyor. tabiki vermeyeceksiniz ilgi göstericeksen en ummadığı bir zamanda göster.)
*Eski sevgililerini bahsetmesi("Halısaha maçı için adam arıyoduk meğersem ilk 11 sendeymiş, benimkilerle kapıştırırsak maçı büyük farkla alırım" gibi tarzda tiye alın.Kıskansanız bile belli etmeyin.)
*Sevgilim var demesi(Genelde sevgilisi yoktur zaten sevgilisi varsa bile başka erkeklerden ilgi görmek istediği için size tekme basamaz basit bir testtir.)
*Ben kısırım hamile olamam(Genelde evlilik çağındakiler yapar bu testi kısır olduğum halde benimle evlencek mi? diye yapılan küçük bir test aslında kısır yada başka bir rahatsızlığı yoktur."Olur çocuğuda ben doğururum (!)" dersen testi geçersin)
*Seviyormuş gibi davranır(Niyeti erkeğin sevgisini kazanıp kaleyi içten fet etmektir.Erkeği reddeder erkeğin perişan olmasını izleyip ego tatmin etmeye çalışır.Testi geçmek için "hoş kızsın ama kafa yapımız uyuşmaz" demen ona arkadaşça davranmanız tabi arada bir "beni tavlamayamı çalışıyorsun" tarzında kibar şekilde tavlamakla suçlayın. Sizi kendine bağlamak için çabaladıkça aşık olcaktır.)
*Pff sanane be slk .s(Bu testi geçmeye bile tenezül etmedim aklınız varsa bilerek kalın.)
*Seni döverim yada dövdürtürüm(Sahte gözdağıdır genelde tartışmalarda haklı çıkmak için davranır.Geçmenin yolu tartıştığın konuda haklı çık.)
*Kendini geri çekme.(Çok ilgi gösterdiğiniz zaman daha fazla ilgi görmek için yaptığı testtir. Bu test bir erkeğin özgüvenini inanılmaz şekilde yıkar. Testi geçmenin yolu ilgiyi azaltın ve kendinizi başkalarıyla flört ediyor gibi gösterin.)
*Arkadaş olduğunuz halde whatsaptan kırmızı kalp yollaması seviyormuş gibi mesajlaşması.(Liselilerde rastlanır. Lise zamanımda başıma geldi. Tepkinizi ölçmek için yaptığı basit bir testtir/Teknoloji ilerledikçe yapılan testlerin saçmalığını görmek mümkün)
*Yanlışlıkla dokunma(Burda size dokunarak ilgi bekler yani her testte ilgi bekler.)
*Sebepsiz yere sizinle tartışmaya girer.
Seviyormuş gibi rol kesip sevmemesi en çok dikkat etmeniz gereken test budur.

Gelelim Cevap Anahtarına
*Testlere ilgisiz kal.
*Testleri komik cevapla.
*Yaptığı testi anladığını söyle.Neden test ediyorsun de kız biraz afallar sonra kızın izlediği yolları anlat yüzü kızaracaktır eminim :D (Hayat bir oyundur. Bizim bu hareketimiz oyunu alt üst eder, bu yüzden her teste bunu uygularsanız çekiciliğiniz azalır. Geçemeyeceğiniz teste uygulayın.Testten kalmaktansa geçmek daha makbuldür.)
*Testi anladığını belli et ama salak ayağına yat. (Mesela güzel bir kız gösterip bu kız çok güzel ben böyle değilim dedi ya direk salak ayağına yatıp hakkaten güzelmiş sen buna benzemek için estetik olmalısın diye bilirsin burda o kadar salak ayağına yatın ki demek istediğimi anladınız ne kadar anlatamasamda :D )
*Sağ kulağının üstüne yat.(Şu çocuk sevgilisine ne güzel hediye almış.Amaç sizden hediye almak için örnek veriyor. Direk sağ kulağınıza yatın. Hediye vermek istiyorsan en beklemediği zaman veriyoruz mantık aynı. İlgi hediye iltifat hiç beklemedikleri zaman değerlidir.
*Kıza karşı belirsiz olursan sana birsürü test yığar önüne.Belirsiz olun ki sizin için savaşsın seni tavlamak için çaba harcasın.
*Kızı tavlamakla suçlayın.(Benim gibi yakışıklı çocuğu kim görse üstüne atlar sende bunlardan birisin sanırım, demen yeterlidir.İşin güzel kısmı bu taktik ne kadar tipsizseniz o kadar iyi işler.Amaç burda hem kızla hem kendi dış görünüşünüzle dalga geçerek özgüveni karşı tarafa fazlasıyla hissettirmeniz.)

Söylemek istediklerim bu kadar aklıma gelirse yazarım.

Son düzenleme: