Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cin Ali ve Şeftali Ayşe

Selamlarrr beyler nasılsınız ? Forumun açılmış olması üzerine şöyle biraz kalem konuşturup biraz üretim yapayım dedim ve taaak burdayız yine.
Şimdi bu yazıya kız düşürme taktiği bulmaya geldiyseniz yanlış yerdesiniz(maval okuyacaksan çık hiiiçç beni uğraştırma).
Biliyorsunuz ki bu forum Pick Up Artistlik ve ilişkiler üzerine gelişimi esas alan ve çok da büyük çaplı olmayan(henüz yeni yeni keşfedilen) bir forum ve burada birçok PUA sizlere bilgiler sunuyor,emekler harcıyor,deneyimlerini aktarıyor ve sizlerde "vuuuuaaayy a*ınakoyim ohaaaa bende istiyom"diyerek kadınlar konusunda başarılı olmaya çalışıyorsunuz.Dünya üzerinde ki erkekleri düşündüğümüzde neredeyse her yerde bu aynı.Erkekler karşı cinsin peşinde koşarak veya koşmayarak onları etkilemenin peşinde.Şimdi bunu buraya yazdım ya 13 yaş ergenler gelip "Dığının kınını bı lın"diye saçma sapan yorumlar atarlar.Lan yaprak o senin dediğin eti pişirmeden yiyen insanların soylarını sürdürebilmek için yapması gereken bir şeydi.Şu an durumlar değişti ve insanoğlu kendini çok geliştirdi.Yazı biraz tuhaf başladı ve ne anlatmaya çalıştığımı henüz anlamadınız biliyorum size şöyle kendi kalemimden iki insanı karşılaştırarak aktarayım konuyu.
Şimdi elimizde iki insan evladı olsun.Bunlardan birisi Cin Ali diğeri ise Şeftali Ayşe.Bu iki insan evladı da dünyaya gelsin.Cin Ali "Oğlum hadi amcaya pipini göster"komutuyla amcalarını çüküyle tanıştırsın,Şeftali Ayşe de kız başına ne işin var dışarıdalarla evlerde saklansın ve böyle bir çocuklukla büyüyüp 18-20 lerine gelsinler(Anlatacaklarım bilinçaltı ve psikolojinin hayatımıza ve karakterimize etkilerini içermektedir.)Evet Cin Ali rahat ve serbestçe hatta haydariyi sallaya sallaya büyüdü delikanlı oldu,Şeftali Ayşe de altından bir organ taşırcasına namusu korunarak(!) genç ve güzel bir kız oldu.Şimdi bu iki kişi üzerinden insanların hayat skalalarını inceleyelim.Hatta hikayemize birde Ahmet'i davet edelim ki olaylar daha net anlaşılsın.Dediğimiz gibi bu gençler büyüdü belli bir yaşa geldi ve artık halk tabiriyle "Ekmek Parası"kazanmaları lazım.Yani hayatta bir şeyler elde etmeleri gerek.Ayrıca nesillerini sürdürmeleri için de bir partnere.İşte tüm her şey burada başlıyor.Toplumun birçok kesiminin yaptığı gibi erkekler *m sevdasına düşüp karanlıkta mum ararcasına kız arayınca kızlar(çirkin dahi olsalar)hayata 1-0 önden başlıyorlar.Çünkü Şeftali Ayşe sadece güzelliğini kullanarak ayağına birçok fırsatı çağırıyor üstelik bunlar arasından seçim de yapabiliyor.Ayşenin güzel olması tercih edilebilmek açısından fazlasıyla yeterli.Ama Ayşe seçim yaparken Cin Ali ile Ahmet'i karşılaştırıp iyi olanı seçecek çünkü Ayşe'ye DM den günde 100 e yakın mesaj geliyor ve tek yetisi güzel olması yani hiçbir şey yapmasına gerek yok.Ama Ahmet ve Ali'ye bırak DM yi kızlarsoruyordan bildirim bile gelmiyor.E haliyle böyle olunca Ayşeyi elde etmek için kendilerini geliştirmek zorunda kalıyorlar.Kariyer yapıyorlar,kültür açısından kendilerini geliştiriyor,spor yapıyorlar vs vs ve tüm bu ellerindeki değeri Ayşenin *mıyla takas etmek için sıraya giriyorlar.E Ayşe de bu kadar seçenek arasından günden güne birini test ediyor ve ne erkekleri etkileme derdine düşüyor ne kendini geliştirmeyi düşünüyor.Çünkü karşı cinsi etkilemek için azcık g*tünü gösterse yeterli,abazania ülkesine vizesiz vip vatandaş olarak girebiliyor.Buraya kadar anlattıklarım beta ve omegaların yaşam tarzıydı.Gelin şimdi birde buraya bir Alfa koyalım.Hakan da bizim hikayedemizin Alfası olsun.Hakan da Ahmet ve Ali gibi kültürlü,işinde uzman,daima kendini geliştiren yağız delikanlılarımızdan ve o da Ayşenin hayatının bir parçası.Şeftali Ayşe tüm çevresini sıradan geçirip elindeki seçenekleri denerken birde ne görüyor ? Hakan hiç diğerleri gibi değil.Elindekileri getirip kendisiyle takas etmiyor ve hiç kendisiyle ilgilenmiyor(İlgilenmiyor dediğim amacı kız değil,hayatının merkezinde kendisi var).Oysa o *mıyla yüzlerce abazanın tasmasını elinde tutabiliyor diyor ve Hakan'ı kervanına katmaya çalışıyor.Önce Hakan'a "Bak benim *mım var belki farketmemişsindir"mesajını vererek Hakan'ı Shit Test dediğimiz olaya tabi tutuyor.Fakat Hakan Şeftali Ayşeye "Hey yavrum hey ben çok gördüm ondan"cevabı ile shit testleri geçince bizim Ayşenin algoritması allak bullak oluyor.Çünkü o zamana kadar en iyi kullandığı silahı ilk defa birinde çalışmıyor.Böyle olunca bu sefer işler tersine dönüyor.Ayşe Hakan'ı güzelliğiyle etkileyemeyince diğer özelliklerini geliştirmeye çalışıp Hakan'ı etkilemeye çalışıyor(İlgi işaretlerinin olduğu kısımlar)Hayat böyle sürüp giderken Hakan sadece Ayşe'nin değil Elif,Nazlı,Mehtab'ın da odak noktası haline geliyor çünkü onlarda afallamış haldeler.Hakan her kendini geliştirip hayatına değer kattığında kızlar biraz daha Hakanın peşinden koşuyor ve işteee size gerçek bir alfa.Bakın Hakan diğerlerinden yakışıklı zengin veya kültürlü değil.Sadece elindekileri bir hiç uğruna diğerleriyle takas etmiyor ve hayatının merkezine kendini koyuyor sonrasında kızlar zaten geliyor.İşte forumda sizlere anlatmak istediğim tam olarak bu.Buraya gelip aldığınız bilgileri direkt olarak gidip takası etmeyin ki elinizde değerli olanlar kalsın.Benim gözler yine kançanağı oldu bugünlük bu kadar yeterli.Kendinize iyi davranın....

bu sitede olduğuma göre çelenkden ziyade wingman peşindeyimdir he??

[/QUOTE]Şu an Kaadamlık yapacak vaziyette değilim.Sınavlarla boğuşuyorum :)

ehheheheehehehhee
aferim sınav stresiniden forumdaki insanlara her şeyi biliyor edasıyla sallayarak kurtul

Bu da sacma boktan bir taktik

Bu hayat alma verme dunyasi

Sen hic birsey vermeden bir sey alamazsin

Realitede tip para statu erkegin en buyuk silahlari sen karsi tarafa bu ucunden birini bile vermiyorsun ve kizlar sana geliyor oyle mi?? ( hayal urunu)

Birak bu hayal zirvaliklarini gelin realiteden konusalim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8