Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cinsellik Konuşurken Sapık Konumuna Düşmek

Kızla mesajlasirken cinsellik konuşuyoruz. Konu bir anda kızı ellemeye geldi. kız ''normal otururken seni elleyebilir miyim dersen komigime gider dedi'' ben de ''boyle bir şey yapacak olsam izin almam ki'' dedim. Bu tarz konusmalar ''cool'' mudur yoksa ''sapıkça'' mı? cool olalım derken kızı korkutmayalım.

Bu sapıkça konuşma türüne girmez .Sapık konuşma tek taraflı olur.İstemeyen taraf sapık algısını koyar.Zaten kızla konuşurken nasıl biri olduğunu bu konulara ne kadar ilgisi olduğunu ne kadar muhafazakar olduğunu vsvs. konuştukça anlarsın cinsellik bir süre konuştuktan sonra açılır ve o süre geçene kadar zaten kız hakkında bilgi edinmiş olursun..Siz flörtleşiyorsunuz cool veya sapık diye nitelendiremeyiz fakat güzel bu şekilde konuşman devam etmeni öneririm.

Kızla mesajlasirken cinsellik konuşuyoruz. Konu bir anda kızı ellemeye geldi. kız ''normal otururken seni elleyebilir miyim dersen komigime gider dedi'' ben de ''boyle bir şey yapacak olsam izin almam ki'' dedim. Bu tarz konusmalar ''cool'' mudur yoksa ''sapıkça'' mı? cool olalım derken kızı korkutmayalım.
Güzel demişsin dostum,sapıklıkla alakası yok. Aynı zamanda kişiden kişiye de değişir bu sapıklık konusu. Diyelim ki giyimden aciz, özsaygısı yerlerde, karakteri desen Allah düşman başına tipinde bir bakkal Muharrem abi kıza yürüse kız düşünmeden reddedecektir ve hatta bunu daha da ileri taşırsa kız adama “sapık,abaza” gözüyle bakacaktır. Fakat bunu bir de Tom Cruise gibi bir adamın yaptığını farz et. Sence bu kız ne olursa olsun bu adama “sapık” damgası yapıştırabilir mi? Hatta bırak sapığı kız sevinçten havalara uçar, dünyanın en mutlu kızı rütbesini ele geçirir, o da yetmez bütün akrabasına,dostlarına anlatır. Çünkü bu durum kızımız için bir milli bir başarıdır :) aradaki farkı sen anla.

Aslında güzel dediğimin farkındayım ;) Özgüvenli olduğumu her daim gösteriyorum bu tip mesajlarla. Ama biraz fazla abartıyorum gibi geliyor. ''Henüz gotune bakma fırsatım olmadı, bakarsam da sadece bakmakla kalmam'' gibi şeyler diyorum :D Bu tarz konuşmaları fazla yaparsam sıkıntı olmaz herhalde değil mi? Zaten kız da gülüyor vs. muhabbet ilerliyor baya belli ki sıkılmıyor. Sorun yok yani ? :)

bence senin kız cinsellikle ilgili yaptıgın esprileri ciddiye almıyo sadece gülmek istiyor. bazı kızlar gülüyo ardına yazdıgını ciddiye alıp cevap veriyo bu farkı bilmek önemli

Bence sorun yok mesajlarda bu tarz cinsellik konulari acilmasi normal biraz zaman girsin araya iyice yakinlasin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8