Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cinsellik Ve Bastırılmışlık

Merhabalar Galya Halkı. Naber ya?

Uzun süredir girmiyordum foruma. Bu verilerin silinmesi olaylarından sonra biraz soğumuştum açıkçası. Ama girmiyor olmamdaki asıl sebep bu değildi doğrusu. Motivasyon yazısı okumaktan bıkmıştım. Hepsi bu.

Bugünlerde üzerine baya düşündüğüm şeylerden birisi de Avrupa ülkeleri ile Türkiye'nin temel farkları neler? Bu adamlar gelişmişliğini nereden alıyor?

Ve başımın üstünde yanan ışık çok basit bir şeyi ifade ediyordu; Cinsellik.

Avrupa'nın en güçlü zamanları hep cinsellikte serbestliğin olduğu zamanlar. Ve en güçsüz zamanları ise cinselliğin bastırıldığı zamanlar.

Freud'un bütün psikoloji aleminin %95 ini bağladığı bu cinsellik bomboş bir şey olamaz herhalde. Zira Oedipus Kompleksi bile bize yeterince güçlü destekler vermektedir.

Peki bunları size niye anlattım? Ya da ne işe yarayacak bunlar. SİKİŞMEK GÜZELDİR yazsaydım umursamayacaktınız. Ben de birazcık süsledim. Şimdi yazıyorum.

CİNSELLİĞİ YAŞAYIN ARKADAŞLAR. BİR ŞEYLERİ AŞMANIN İLK ADIMI BU!

Cinsellik değil din olacak o din baskısı gidince cinsellik baskısı da gitti şuan Türkiye'nin değil de Avrupa'nın çok refah olmasının sebebi dinden başka bir şey değil.

Cinsellik değil din olacak o din baskısı gidince cinsellik baskısı da gitti şuan Türkiye'nin değil de Avrupa'nın çok refah olmasının sebebi dinden başka bir şey değil.

Hocam Avrupa'da dinin cinselliğe yansıması çok daha farklı aslında. Ama söylediğiniz yüksek oranda doğru. Yorum için teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8