Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çok büyük bir ders aldım!

Merhaba gaz görünümlü frenler :)

Evimizde misafir olan bir kız ile ufak bir ilişki yaşadım, ileriye gitmedi tabii ki. Gidebileceğini hissettim fakat, gecenin bilmem kaçı sadece biz ayaktayız ve ortam müsait değil. Oda korkuyordu e hafif bende :) Sonuçta olay ortaya çıkarsa, ayıplanmama gibi bir lüksümüz yok. Misafire böyle düşünen .... gibi saçma düşünceler işte.

Günün enteresan olayı, gün içerisinde kızın telefonunun şarj yerinin bozulması ile başladı. Şuanda evdeki tüm herkes denize gitti, bende arabada yer olmamasını bahane ederek evde kaldım. yaklaşık 1 saat önce telefonu hızlı bir şekilde açtım ve su almış olan yeri kuruttum. 15 dakika bolca pirincin bulunduğu kapalı bir kapta beklettim. Ve sorun çözüldü, telefonu açtım. Şans eseri şifresi yoktu :) Tüm sosyal medya hsaplarından çıkmış ve mesajları silip, galerideki resimleri gizlemiş olsa da.

Şuanda telefonu kurcalayacak kişinin, yıllarını böyle işlere vermiş olduğunu bilmiyor olmalıydı. Daha iyi önlemler almalıydı..

Ortalama 15 dakika önce hayatımın şokunu yaşadım diyebilirim, 2 gün önce sabah odada hafif bir şevişmeden sonra "sevgilim var" dedi. Bende "Sevgilin mi var ? :)" (p*ç gülüşü tabii) dedikten sonra, "vardı ayrıldık" dedi.

Cevap vermedim tabii ki, altım tekrar üstüm, biraz daha seviştikten sonra evdekilerin uyanması ile birlikte iş bitti.

Kız ile bir kaç gece dışarıda sohbet edip sadece öpüşebiliyorduk, işin enteresan tarafı. Aslında bunu yaparken zevk almadığını Erkeklerden değil kızlardan hoşlandığını itiraf etmeye başlamıştı.
Ben kızın hassas bölgelerine hafif hafif dokunurken, aramızda geçen diyolagda bana "Şimdi mesela ben zevk alırken sende zevk alıyor musun?" diye bir soru yöneltti.

"Büyük ihtimalle, enerjilerimiz birleşiyor ve alıyoruz" dedim. Cevabımı kestirip attı.

Çok uzattım pardon.

Telefonunda ki resimlere(konuşma ssleri) ve aptal kızın, gmail hesabındaki whatsapp sohbet geçmişlerine erişmem ile birlikte tüm her şey değişti :)
Kızın biraz benimle oyun oynuyor olabileceğini düşündüm. Çünkü eski sevgilisi bununla oyun oynamak istemiş, kız da bunu başka bir erkekden duymuş.
Kız çocuğun "seks düşkünlüğünü" kullanarak ona bir oyun yapmış.(Ayrıntıları bilmiyorum, fakat oyunun ilişkiye girmeyle alakası olduğunu düşünmüyorum.)

Ben de hafif seks düşkünü değilim hani :)
Kızın benimle oyun oynama olasılığı var mı ? Var.
Benim gibi her söylediği lafa bir cevabı olan çocuğa yapabilecek kadar cesareti var mı? Bilmiyorum. Çünkü eminim ki, kültürle bir p*ç imajı oluştu.

Gece vakti konuşmalarında, hafif dertlerini dinleyip dalga geçtim. Bu güne kadar yaptıklarını eleştirdim ve ne kadar aptalmışsın dedim.
Hatta bir süre sonra, NLP işe yaradı, bir şey anlatıp kendine çok aptalmışım yaa demeye başladı. Sonra bunun aptal olmadığını sadece ve sadece tecrübesiz olduğunu cart curt işte. Hafif teselli ile karışık aşağıladım.

İşin iyi tarafı ise, kızlara karşı bakış açım tekrardan değişti. Okuduğum yazıları buraya aktaracak zamanım olsa emin olun sizi de değişirdi.
Kızların sinsi varlıklar olduğunu hepimiz biliyoruz, fakat tekrar tekrar karşılaşınca idrak seviyemiz de aynı şekilde artıyor.

Ne demiş atalar. "1 musibet,1000 nasihatten iyidir."

Siz siz olun kızların dediğini hiç bir şeye kanmayın. İyisi varsa da kurunun yanında yaş da yanar. Doğanın kanunu bu :)

Güzel bir plan yapabilecek varsa yoruma da beklerim. (Onlar biliyor ne olduğunu :) )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8