• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Çok çekimserim yaklaşamıyorum

pawelow

Üye
1 aydır aynı sınıfta oldugum kızla konusuyorum 2 kere bulustuk.
Kız biraz rahat ve gevşek benim buna bakma amacım farklı bir nevi yatağa atmak ama konuşkan değilim.
Ve whatsaptan konusmuyoruz fazla sadece okulda selamlasma vs

Kısa kesmek gerekirse kız niyetimi az çok biliyor yatma kafasında oldugumu sezdirdim
Zaman aleyhime işliyor bu gidişle kız gidecek bir an önce elimi hızlı tutmam gerekiyor.
Tecrübeli dostlarım yardım ederse sevinirim

Evet arkadaşlar bir oneits başlangıç paketine daha hoş geldiniz..
Yazından anladığım kadarıyla, elinde sadece bir dişi var, bir dişi var ki elini hızlı tutmaya çalışıyorsun. Başka dişilere yönel, siktir edebilirsin bunu. Ha eğer bunu istiyorum dersen, başta başlıkta ki olayı yenmen lazım..

Hata hata olm sen kız mısın trip atıyorsun. Sürekli gülüp , taşak geçeceksin shit testlere. 2 hafta sonra mı aklına düştüm yerine beni bu kadar özlediysen mesaj atma başka bir şeylerle beni memnun et de.

Elindekini kaybetmekten korkuyorsun arkadaşın dediği gibi o yğzden çekimsersin. Canın ne isterse onu de. Beğenir beğenmez. Olursa senindir olmazsa deneyimdir.

TeamStar

Üye
Bence umursadığını çok belli etmişsin. Gelmesem yazmazdın. Yazarım dedin . Yani kızı beklediğini kıza bildiğin söylemişin. Yani kız görüldü atmadım diyince başka işim vardı sende yazmayınca aklımdan çıkmış ayarında bişi desen daha iyi olurdu bence

pawelow

Üye
Hata hata olm sen kız mısın trip atıyorsun. Sürekli gülüp , taşak geçeceksin shit testlere. 2 hafta sonra mı aklına düştüm yerine beni bu kadar özlediysen mesaj atma başka bir şeylerle beni memnun et de.
Haklısın işte aniden oldu.
Direkt söyleyim mi bulusalım apartta alkol alayım içelim diye evet yada hayır desin

Haklısın işte aniden oldu.
Direkt söyleyim mi bulusalım apartta alkol alayım içelim diye evet yada hayır desin
Kanka açıkçası önce nasıl davrandığını bilmiyorum. Canın ne istiyorsa yap evet ya da hayır demese senin hayatında bir şey değiştirmez. Ben böyle bir şey yapmam ama yapmış olsam ve hatamın farkına versem ertesi gün hiçbir şey yokmuş gibi gülerek kızla konuşurum. Küçük cinsel espriler yaparım. Sonra baktın kız ilgili teklif ederim. Dünle ilgili konuşmaya çalışırsa başka bir şey kafamdaydı filan dersin geçiştirirsin.

Zerrlox

Üye
Öncelikle zaten ''bu gidişle kız gidecek bir an önce elimi hızlı tutmam gerekiyor''diyerek zaten hapı sindiremediğini alenen göstermişsin.Sen nasıl bir ödülsün ki kızı elinde tutmaya çalışıyorsun,kız seni elinde tutmak zorunda iken ? ''2 Hafta sonra mı aklına düştüm'' diyerek kıza onu beklediğini ve muhtaçlık hissini çoktan aşılamışsın.Bence bu kadar sıçışı bir tecrübe olarak gör ve başka kızlara yönel derim.Ama bunu yapmadan önce hap'ı iyice sindirmeni tavsiye ediyorum.

alfaonur

Üye
Direkt konuya gir bu şekilde kız gibi trip atmışsın konuşmanda. Gelirse gelir gelmezse sal gitsin zaten.
Sıradaki...