• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Çok Küstahım

Gerald

Üye
Ingilizcede smart ass derler ya benim o,her durumla dalga geçebilme potansiyelim var ve her şey üzerinden dalga geçiyorum.Eğlenceli de oluyor,ortamdakiler de gülüyor fakat kötü bir özellik diye duydum.
Bunu nasıl aşabilirim ?

Kasrqaa

Fahri Üye
Her şey derken cenaze yada o tarz kötü şeyler ile dalga geçebilme olayın varmı :D yoksa dünyevi şeyler takılacak dert değil koy göte gitsin :D

Gerald

Üye
Her şey derken cenaze yada o tarz kötü şeyler ile dalga geçebilme olayın varmı :D yoksa dünyevi şeyler takılacak dert değil koy göte gitsin :D
Her türlu olayım var ama onlarda kendimi kısıtlıyorum,kimse üzülmüyor öyle diyeyim.

Loseyyah

Üye
Ingilizcede smart ass derler ya benim o,her durumla dalga geçebilme potansiyelim var ve her şey üzerinden dalga geçiyorum.Eğlenceli de oluyor,ortamdakiler de gülüyor fakat kötü bir özellik diye duydum.
Bunu nasıl aşabilirim ?
genelde küstah kişiler ile tanışırken insanlar çok gıcık olur ancak sonra çok yakın olurlar birbirlerine

Alfa

Üye
Küçümsenmeyi ezilmeyi haketmeyecek kişilere karşı küstahlık yapma onları o duruma düşürme yeter ha bide gevşek cıvık sulu damgasi yememeye dikkat et.