Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çok önemli!!!!!!

Dostlarım burada sizinle konuşmak için bir konu açmaya karar verdim belkide bu konu hayatımızın köklü değişimi için en çetin ve zorlu süreçlerden birisiydi diye

düşünüyorum verecek olduğum tavsiyeyi belki daha önce birçoğunuz tecrübe etti ama olsun önemli olan etmeyenler için paylaşmaktır benim için.Lafı uzatmadan konuya

girmek ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum,doğruluğunu kesin diye savunmuyorum sadece kendime ait düşünceler tartışmaya açıktır fikirleriniz benim için paha biçilemez kadar değerlidir...

Yaşadıklarımız deyip geçmemek gerek çünkü bu forumda bir çok kişi yaşadıklarından tecrübelerinden ve bilgilerinden bizlere salata yapıyorlar beize sunuyor ve merakımızı

doyuruyorlar her konuda Allah razı olsun.Bazı şeyler vardır gerek bilgi olsun gerek tecrübe zamanından önce öğrenmemek gereklidir örneğin

hayatında hiç yere düşmemiş olan bir insana yapabileceğiniz en büyük iyilik yere düşünce neler hissediceğini ona söylememektir eğer ona bunu söylersen ve o acıyı tarif

ederseniz bundan sonra hayatı boyunca yere düşmekten öyle korkucaktır ki düşmemek için daha fazla çabalaycaktır ama boşuna illa ki bir gün kendisi istemese bile elinde

olmayan sebeplerden dolayı düşecektir ve sizin yardımınız yere düşmeden önce ona yere düşen insanı anlatmak değil o yere düştüğünde elinizi uzatıp aynı duyguları

paylaşıp nasıl ayağa kaldıracağınızı öğretmek doğru olacaktır kanımca.Birini gerçekten çok sevip kaybetmekten korkan bir kişiye onu bir gün illa kaybedeceksin diyerek

yaklaşmak bana göre doğru değildir bırak o yaşasın o duyguyu sen söyleme erken teşhis sadece tıpta hayat kurtarır kankalar...Ona en büyük kötülüğü ediyorsunuz o

adamın kızı kaybetme korkusu daha da artıyor belki kızında onu deli gibi sevdiği ihtimali göz önünde bulundurulduğunda ortada hiçbir şey yokken çıkan gerilim herşeyi

tüketebilir...

YAZDIKLARIMI ANLAMANIZ VE BUNU KENDİNİZE SAKLAMAYIP BAŞKALARINA PAYLAŞMANIZ DİLEĞİYLE...

Son düzenleme:
Yani bırakalım da istediğini yapsın eninde sonunda anlayacak zaten...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8