Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çok yakın ama sevgili değil

Selam millet okulda çok yakın olduğum ve beraber takıldığım bir kız var bu kızdan hoşlanıyorum kendisi de hoşlandığını ve sevgili olduğumuzu söylüyor ama ciddi olarak değil şaka yollu yan yana olduğumuzda çoğu zaman elimi tutuyor,sarılıyor vs. fakat ciddi olarak bir ilişkiye başlayamadık ve artık bu belirsizliğe son vermek istiyorum sizden tavsiyeler bekliyorum. Sizce kıa gerçekten tamamen arkadaş olarak mı görüyor söylediklerinde hiçbir ciddiyet yok mu yoksa hoşlanıyor olabilir mi ?

Bu tarz nahoş yazıları açma dostum burda kımse senın akıl hocan yada akıl danıscagın biri degıl ortada sorunda yok burda yazcagına kıza sorsana cok takılmayın karsındakıde ınsan

Selam millet okulda çok yakın olduğum ve beraber takıldığım bir kız var bu kızdan hoşlanıyorum kendisi de hoşlandığını ve sevgili olduğumuzu söylüyor ama ciddi olarak değil şaka yollu yan yana olduğumuzda çoğu zaman elimi tutuyor,sarılıyor vs. fakat ciddi olarak bir ilişkiye başlayamadık ve artık bu belirsizliğe son vermek istiyorum sizden tavsiyeler bekliyorum. Sizce kıa gerçekten tamamen arkadaş olarak mı görüyor söylediklerinde hiçbir ciddiyet yok mu yoksa hoşlanıyor olabilir mi ?
Bence zamana bırak sonuçta sevgili gibisiniz adını koysan ne koymasan ne şu an mutluysan sonuçta , ben de böyle bir hataya düştüm -tabii senin kızın nasıl biri bilemem ama- sonrasında büyüsü kaçtı olamadık sevgili bence kıza bırak o karar versin.

Bence zamana bırak sonuçta sevgili gibisiniz adını koysan ne koymasan ne şu an mutluysan sonuçta , ben de böyle bir hataya düştüm -tabii senin kızın nasıl biri bilemem ama- sonrasında büyüsü kaçtı olamadık sevgili bence kıza bırak o karar versin.
Ama pek de bağlama kendini

Hoşlanıyor ki sarılıp elini tutuyor ateş olmayan yerden kıvılcım çıkmazmis.
Bu tür sevgilimiyiz değil miyiz muhabbetlerini ben saçma buluyorum.
Bence akışına birak, eğlenmene bak adını koymaya gerek var mı? Kendine şunları sor: Bu kız sadece bana mı böyle davranıyor yoksa herkese mi anlattığına gore senszn hoşlanıyor gibi lakin bazı kızlar vardır. Elden ele dolaşır böyle biri mi? Ha birde hata yapmaktan korkma daha gençsin böyle öğreneceğiz.

Bu tarz nahoş yazıları açma dostum burda kımse senın akıl hocan yada akıl danıscagın biri degıl ortada sorunda yok burda yazcagına kıza sorsana cok takılmayın karsındakıde ınsan
Dostum yanlışın var. Burada ki forumun amacı karşılıklı fikir alışverişidir. Arkadaşin kendince bir problemi var ve paylaşıyor burada herkes birbirinin akıl hocası. Aksi taktirde neden bu forumdayiz ki?

Adını koymaya karar verdiğin anda ne olacak biliyor musun?
Kızla arana hiç bir zaman anlayamayacağın bir mesafe gidecek. Sen kafanda yaşa hayatı :) Umut bağlamadan, gelecek planları beslemeden.
Sadece yaşa işte, adını koysan ne olacak? Alnınızda bunlar sevgili yaklaşırken 3 kere düşünün :p mi yazacak ?
Lütfen...

Beyler siz anı yaşa diyorsunuz da çocuk çoktan kıza bağlanmış bile yoksa burada bunun için konu açmaz eğer kız ile ciddi olmak istiyorsan 1 hafta görüşme bir şey olmuş gibi mesaj atma gözükme onunla olma daha sonra ciddi olduğunu ondan gerçekten hoşlandığını söylersin ama bunu yapacaksan şunun bilincinde o ol kızı kaybedebilirsin. Neden kaybedebilirim diye sormam inan tam manada mantıklı bir cevabı yok

Kızla arana hiç bir zaman anlayamayacağın bir mesafe gidecek. Sen kafanda yaşa hayatı :) Umut bağlamadan, gelecek planları beslemeden.
Sadece yaşa işte, adını koysan ne olacak? Alnınızda bunlar sevgili yaklaşırken 3 kere düşünün :p mi yazacak ?
Lütfen...
en mantıklı cevap bu

Lütfen...

Abi şaka mı yapıyorsunuz? Zamana bırak, Kız karar versin felan. Bari tavsiye vermeyin.

Teceübeniz var ve hala böyle düşünüyorsanız. Yanlış anlamayın ama burası size göre değil.
Kardeşimiz friend-zone’a ha düştü ha düşecek ve hala bırak sal diyorsunuz.
Bir erkek gibi kontrolü eline al, ne diyeceğini sen biliyorsun. Duygusal olan o, mantıklı davran.
Erkek gibiden kastım kafasına kürekle vur demek değil bak. Oyunu kuran sen ol.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8