Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Coregasm

Mrx

Cinsel bilgilerle ilgili bir video izlerken ilginç bir bilgiye ulaştım
''Kadınların 5'te 1'i karın egzersizi yaparken orgazm oluyor.'' Spor salonlarında dikkatli olun ;)

Daha sonra bu konuya biraz bakmak istedim ve bir şeyler buldum.

Kadınlar aslında seks yapmadan da birçok şekilde orgazm olabiliyorlar. Örneğin motorsiklete binen kadın, motorsikletin verdiği titreşimlerden orgazm olabiliyor. Ne de olsa vibratörle aynı mantık. Motorsiklete yakın bir örnek ise at binmek. Bazı kadınlar at binerken orgazm olabiliyorlar ve bu da motorsiklete yakın bir aktivite. Sanırım at üzerindeyken hızlı hızlı, atın belinden kısa mesafeli olarak havalanıp tekrar atın beline düşmek gibi bir eylem ortaya çıktığından ve bu da sekse yakın bir şey olduğu için bazı kadınları tetikliyor.

Şimdi gelelim bir araştırmaya...

Indiana Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre 5 kadından 1'i egzersiz esnasında kontrolü kaybettiğini söylerken, 10 kadından 4'ü de egzersiz sırasında orgazm zevki yaşadığını ifade etti.
Bazı uzmanlar egzersiz sırasında orgazma, yani coreorgazma şüpheyle yaklaşsa da varlığına inananlar mevcut. Seksolog Rayka Kumru, "Orgazm olunduğunda karındaki kaslarda da muazzam bir kasılma oluyor. Özellikle karın bölgesine çok yüklenen bazı egzersizler sırasında bazı kadınlar orgazm yaşıyor" diyor.
Formsante dergisine verdiği röportajda Kumru, orgazmın cinsel organa eşitlenmek zorunda olmadığını söyleyerek orgazm hakkında şu açıklamayı yapıyor: "Tantra öğretisinde cinsel birleşme öncesinde 10 dakikalık dokunma vardır. Bu, bütün vücuttaki sinirleri uyandırır. Orgazm sadece cinsel organda yaşanan bir aktivite değil, vücudumuz orgazm oluyor. Karın kaslarımız kasılıyor, gözbebeklerimizde değişim oluyor. Bu da dönüp dolaşıp kadın erkek orgazmı konusuna geliyor."
"Orgazm, penis ve vajina odaklı görünüyor. Biraz farklı yönlere odaklanılsa, memeye dokunulsa, ense öpülse, kollara bacaklara dokunulsa orgazm daha çok artacak."

Neden bu konudan bahsettim?

Bu farklı orgazm çeşitlerini öğrenerek kadını orgazma yakın bir zamanda yakalarsanız işiniz kolaylaşabilir ve avınızı daha rahat avlayabilirsiniz diye tahmin ediyorum. Tabii dikkat edin ters tepmesin. Spor salonunda bir kızın orgazmı yakaladığını düşünerek yaklaşırsanız ve kız bundan utanırsa oradan koşarak uzaklaşabilir.

Dişiyi orgazm sırasında yakalamanın dışında, dişileri sekse hazırlamak için bunlar ve benzeri eylemleri öğrenerek alttan alttan işinizi pişirebilirsiniz. Güzelce pişen bir yemek çok lezzetli olacaktır.

Şöyle bir şey de olabilir.
Kıza cinsel temas olmadan orgazm olunabildiğinden bahsedersiniz kız da ''Hadi ya! Götünden orgazm uydurma kardeşim.'' diyebilir ve sizde ''Öyleyse neden seninle bir test yapmıyoruz?'' der ve kızı pişirmeye başlayabilirsiniz.

Bitirmeden önce şu ''Seks öncesi dokunarak sinirleri açma'' konusuna dikkat edin. Hep derler ya ''Kadın ön sevişmeden zevk alır.'' işte onun sebebi burada yatıyor. Dişinin sinirlerini açarsan daha çok tatmin olur. Sekse sadece kendi boşalmanız olarak bakmayın. Sonuçta dişileri ne kadar tatmin ederseniz ünvanınız o kadar yükselecektir.

Belki de bu bilgileri sadece sohbetlerinizde satarsınız. Nasıl kullanacağınız size bağlı. Hadi iyi orgazmlar.

Güzel taktik.Ayrıca bilgi vereyim bazı kadınlar normal doğum yaparken orgazm olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8