• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

CuMartesi sahasi vol2

Kyder

Üye
Evet günü 2 instaclosla kapattım bu kızlara instadan nasil sohbet acabilirim onerilerinizi bekliyorum.

[bu arada yoldan gecen herhangi biri nasil kanadaya gidilecegini bilmiyor (15kisi icin denenmistir)]

Yani kızla iyi veya kötü bir kapanış gerçekleştirmişsin, kızla önce realde tanışmışsın buzları biraz kırmışsın. Bundan sonra sıçıp sıvamadığın sürece işler yolunda gidebilir, açılışta hangi konulardan bahsettiysen ordan devam edebilirsin veya kısa bir '' Selam '' demen bile yeterli olacaktır ama bu dediğim kesinlikle daha önce hiç realde tanışmadığınız kızlar için geçerli değil onlara farklı oyunlar oynamak gerek(biliyorsunuz).. konuşmayı da fazla uzatma buluşma ayarla.

TheRipper

Fahri Üye
Evet günü 2 instaclosla kapattım bu kızlara instadan nasil sohbet acabilirim onerilerinizi bekliyorum.

[bu arada yoldan gecen herhangi biri nasil kanadaya gidilecegini bilmiyor (15kisi icin denenmistir)]
Bro detaylarını anlatmadan bunu bize söylemen gereksiz geldi sonuç olarak diyaloglarını , yaşadıklarını vs. Yazarsan insanlar bundan faydalanabilir