Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dağıldım, nasıl toparlanabilirim?

uzi

Merhaba arladaşlar öncelikle foruma katılalı daha bir saat bile olmadı hatam olursa affola. Sormak istediğim tavsiye almak istediğim bazı şeyler var.

Küçük bir özet geçeyim 5 aydır devam eden bir ilişkim vardı ve bugün tamamen bitti. Geçtiğimiz cuma gecesi ailesi bizi ayırdı ama Pazar günü tekrar barıştık. Bu akşam ise ayrı kaldığımız iki gün boyu sensiz yapabildiğimi farkettim sensizlik beni pek etkilemedi gibisinden bir mesaj aldım.

Olayın özeti buydu şimdi soruma geçeyim. Ben ilk defa böyle bir ilişkiye adım atmıştım ve kendimi diğer insanlardan tamamen soyutladım. Önem verdiğim tek insan oydu ve bu olay beni kırdı geçirdi diyebilirim. Ben nasıl tekrardan eskisi gibi olabileceğimi merak ediyorum. Gerçekten geriye dönmek istesem de bazen kendimde bu gücü hissedemiyorum oturuyorum oturduğum yere. Kendimi nasıl toparlayabileceğim hakkında bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Biraz komik gelecek ama herşeyi kaybetmiş gibi hissediyorum cidden. İlişki boyunca hayatımda onun dışında bir altivite yoktu ve şimdi çok kötü geliyor herşey.

Hatalarımı yüzüme vurursanız çok mutlu olurum yardımcı olacak herkese teşekkürler!

Kanka kız seni yıkık ve değersiz görüyor anlaşılan.Belki toparlanman uzun sürebilir ama kıza çak tekmeyi ve nextle.Başka kızlarla konuş ve kendini geliştir.Değişimi hisset.Eski ilişkiyi kazanmak yerine bunları yaparsan senin için daha faydalı olur.

Koşarak git, teorik bilgi edin ve sahaya zıpla.

Çivi çiviyi söker, kendini çekiç haline getirip(teorik bilgiyle donatıp) çivileri(e) çakmaya başla (sahaya çık)

Kız SENSİZ yapabildiğini farketmiş ve SENSIZLIĞİN kendisini pek etkilemediğini söylerken sen ise herkesi soyutlayıp kızı önem verdiğin tek kişi hale getirmişsin. Asla ama asla bir kızı hayatının merkezine koyma yoksa ilişki bittiğinde böyle g*t gibi ortada kalırsın.
Tekrar toparlanman kızı unutma sürenle alakalı yani git başka kızlara açıl.

Kız SENSİZ yapabildiğini farketmiş ve SENSIZLIĞİN kendisini pek etkilemediğini söylerken sen ise herkesi soyutlayıp kızı önem verdiğin tek kişi hale getirmişsin. Asla ama asla bir kızı hayatının merkezine koyma yoksa ilişki bittiğinde böyle g*t gibi ortada kalırsın.
Tekrar toparlanman kızı unutma sürenle alakalı yani git başka kızlara açıl.
Dostum son bir aya kadar ipler benim elimdeydi herşey tersti yani kız beni haketmediğini düşünüyordu falan. Bu arada çok sıkı kıskançda bir insandı arkadaşı yoktu babası yoktu hepsinin yerini tamamladım ve işte sonuç.

Kanka kız seni yıkık ve değersiz görüyor anlaşılan.Belki toparlanman uzun sürebilir ama kıza çak tekmeyi ve nextle.Başka kızlarla konuş ve kendini geliştir.Değişimi hisset.Eski ilişkiyi kazanmak yerine bunları yaparsan senin için daha faydalı olur.
Kanka şimdi beni yıkık ve değersiz göremez çünkü bu kıza herşeyi ben gösterdim öğrettim 5 ay boyunca tabiri caizse bana taptı. Şimdi ne oldu dersen işte ailesi ayırdı barıştık ama bu sürede özlemedğini farketmiş falan. Uzun vadede acıyı hissedeceğini bilmiyor geri dönerse alacağı cevap belli.

Dostum büyük ihtimalle kız senin ilk sevgilşn falan yada gerçekten duygusal olarak çok ileri gitmişsin öncelikle kızı hayatının merkezi haline getirerek yapabileceğin en büyük hatayı yapmışsın yani kendine alttan alttan kız benim hayatım o yoksa hayatım yok gibisinden bir telkinde bulunmuşsun. Şundanda emin olki kızın öyle demesinin seni kırmasının tek sebebi şu anda duygusal
olman ben sana soruyorum o 2 gün içinde üzülmenden başka hayatında ne değişti? Tamemen kendini düşürdüğün kandırdığın saçma bir ilizyonun içindesin. Aslında onsuzda harika olduğunu sonradan anlayacaksın bunun bir anda şıp diye bi çözümü yok şahsen senin yerinde olsam sensizde yaptım diyen bir kıza en azından soğuk çekerdim bilmiyorum sen ne yaptın.

Dostum büyük ihtimalle kız senin ilk sevgilşn falan yada gerçekten duygusal olarak çok ileri gitmişsin öncelikle kızı hayatının merkezi haline getirerek yapabileceğin en büyük hatayı yapmışsın yani kendine alttan alttan kız benim hayatım o yoksa hayatım yok gibisinden bir telkinde bulunmuşsun. Şundanda emin olki kızın öyle demesinin seni kırmasının tek sebebi şu anda duygusal
olman ben sana soruyorum o 2 gün içinde üzülmenden başka hayatında ne değişti? Tamemen kendini düşürdüğün kandırdığın saçma bir ilizyonun içindesin. Aslında onsuzda harika olduğunu sonradan anlayacaksın bunun bir anda şıp diye bi çözümü yok şahsen senin yerinde olsam sensizde yaptım diyen bir kıza en azından soğuk çekerdim bilmiyorum sen ne yaptın.
Kanka ilk sevgilim değil kız ama ilk ciddi sevgilim diyebilirim. İlk defa birine karşı bir şeyler besledim. Öncesinde hayatın tadını çıkaran kadınları aşk mevzusunda pek umursamayan bir insandım. Biliyorum rezil bir hataydı onu merkeze koymam. Ama bunu sevdiğim için istemsizce yaptım. Konuşamadık zaten ailesi telefonunu aldı ve kızı köle hayatı yaşatmaya devam ediyorlar. Soğuk bile yapma vaktim olmadı açıkçası. Onun dışında uzun vadede acısı vurur mu sence? Kızın her şeyinde ilki benim bu arada. Beni unutması 2 günden fazlasını almalı nazarımda. Uzun vadede acı çekeceğini düşünüyorum kendi içimden.

Kanka ilk sevgilim değil kız ama ilk ciddi sevgilim diyebilirim. İlk defa birine karşı bir şeyler besledim. Öncesinde hayatın tadını çıkaran kadınları aşk mevzusunda pek umursamayan bir insandım. Biliyorum rezil bir hataydı onu merkeze koymam. Ama bunu sevdiğim için istemsizce yaptım. Konuşamadık zaten ailesi telefonunu aldı ve kızı köle hayatı yaşatmaya devam ediyorlar. Soğuk bile yapma vaktim olmadı açıkçası. Onun dışında uzun vadede acısı vurur mu sence? Kızın her şeyinde ilki benim bu arada. Beni unutması 2 günden fazlasını almalı nazarımda. Uzun vadede acı çekeceğini düşünüyorum kendi içimden.
Dostum olan olmamışmı zaten kızın acı çekmesi birşey değiştirirmi ya sen söyle. Sen acı çekersin çekmezsin o sana kalmış ama ayrıldıysanız ve severek ayrıldıysan bu nükseder ama dediğim gibi yağına bağlı

Dostum olan olmamışmı zaten kızın acı çekmesi birşey değiştirirmi ya sen söyle. Sen acı çekersin çekmezsin o sana kalmış ama ayrıldıysanız ve severek ayrıldıysan bu nükseder ama dediğim gibi yağına bağlı
Kanka o kafadayım ben de silip atmak istiyorum bir şekil. Ama ne şekil onu bilemiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8