Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Daha çok arkadaş ve çevre edinmek

Gençler merhaba sizden bir konuda fikir almak istiyorum. Şuan çevremde birkaç arkadaşım var ve onlarla ara sira takılıyoruz ama ben daha farklı kişilerle ve daha farklı arkadaşlarla daha iyi bir çevre istiyorum. Çalıştıgim icin pek vaktim olmuyor, çevremdeki arkadaslarla bile nadir gorusuyoruz çunku onlarda calisiyor. Ev, iş, bilgisayar oyunu, kitap müzik ara sıra takılmaca seklinde geciyor hayatim. Birazda bu donguden sıkıldım açıkçası. Fikirlerinizi bekliyorum.
Not:Spor salonuna git ordan birkac cevre edinirsin diyebilirsiniz suan spor yapmayi dusunmuyorum.

Anlaşılan yanlış kategoriye konu açmışsın , düzeltmezsen ban yeme riskin var haberin olsun.

Ara sıra takılmacadan kastın ne mesela? Bilgisayarı oyun oynamak için değil de bir dil öğrenmek için kullanabilirsin, ne de olsa bir lisan bir insan demişler. Spor yapmayı da niçin düşünmediğini bilemiyeceğim fakat düşünmek zorunda olduğunu düşünüyorum :d

Ara sıra takılmacadan kastın ne mesela? Bilgisayarı oyun oynamak için değil de bir dil öğrenmek için kullanabilirsin, ne de olsa bir lisan bir insan demişler. Spor yapmayı da niçin düşünmediğini bilemiyeceğim fakat düşünmek zorunda olduğunu düşünüyorum :d
Ayda 1 2 kere bulusuyoruz. İngilizce biliyorum. Şuan başka bir dil de öğrenmek istemiyorum, spor yapmaya zamanım yok aynı zamanda zaten istemiyorum. Hayatımdan memnunum gidisat iyi fakat dedigim gibi biraz daha sosyallik yeni kafalar daha iyi olacaktir benim icin, bunun icin bir tavsiyen varsa dinlerim.

İş hayatın kariyer yolunda değilse bence forumda otelde iş fırsatı açan arkadaşa bir dm atabilirsin, bu sosyalleşmeye ve işe ortak vakit ayıramama problemini kökten çözer. Hem belki rusları dinleye dinleye yeni bir dil hakkındaki düşüncelerin değişebilir. (y)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8