Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dalga Geçilmek

Beyler şimdi sınıftaki bazı kişiler benimle dalga geçiyor galiba.
Hiçbişey yokken bu
-Kanka internete alfa kişilik yazdım senin resmin çıktı.
-Tam bi alfa erkeksin.
Bu sözlerin ardından kendi arkadaşlarının arasında gülüşüyolar.
Bende eyvallah kanka inşallah sende bigün alfa yazınca internette çıkarsın diyip geçiştiriyorum.
Şimdi ben bundan alınmıyorum ama merakda etmiyo değilim hani niye yaptığını bide bende dalga geçip geçiştiriyimmi veya yapmamasınımı söyliyim

Alfalıktan falan mı bahsettin sınıfta?
Dövüş kulübünün ilk kuralı dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır :)
Onun dışında benimle önceden ne dalga geçen piçler vardı, benim de kendileriyle dalga geçtiğim
Gül geç klasik piçlik çok bişey yok bunda. Siktir lan :D deyip gül geç. Siklemez ol

Alfalıktan falan mı bahsettin sınıfta?
Dövüş kulübünün ilk kuralı dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır :)
Onun dışında benimle önceden ne dalga geçen piçler vardı, benim de kendileriyle dalga geçtiğim
Gül geç klasik piçlik çok bişey yok bunda. Siktir lan :D deyip gül geç. Siklemez ol
yok kanka o konu şu aralar baya bi dalga konusu o yüzden ağzıma almıyom ama bilmiyom durduk yere sataşıyo

yok kanka o konu şu aralar baya bi dalga konusu o yüzden ağzıma almıyom ama bilmiyom durduk yere sataşıyo
sınıf ortamı orda herşey olur, takma sikleme sende taşak geç. kikir kikir gül sikleme :D orası bi savaş alanı sen düşünmek için gitmiyorsun

Gül geç. Öyle tipler sırtlana benzer. Grupken asar keserler. Tek başlarına kuyruklarını bacaklarına sıkıştırıp ciyaklarlar.

Ben bana sataşan geyikçilere teker teker yaklaşırdım. Kanka ne yapıyorsun gibisinden. Psikolojik olarak ezip çiğnedikten sonra zaten ağızlarını açamazlardı çekinirdiler.

O gruplarda illa ki fişekleyici vardır. Hadi şunla dalga geçelim vs. Grubun alt elemanlarını sindirdikten sonra ya fişekçi destek bulamadığı için bulaşmaz ya da risk alıp bulaşmaya çalışırdı.

O zaman sinirlenmeden(NE DİORSUN AMUNA) veya aynı seviyeye düşmeden sadece hafif bir "Senin belanı sikerim de değmezsin" tarzı hafif sert hafif "he he gülüşü" bakabilirsin.
(Anlatamadım amk hani biri birşey der sen de ona bakıp çok az dudaklarını oynatarak burnundan sert nefes verirsin o şekilde)

Unutma: Seviyesine SAKIN düşme. Sinirine yenilme. Psikolojik olarak öyle bir s*k gibi (sadece beden dili ile amına bile koyarsın)
gelip bir daha beni ne zaman sikeceksin desin.

Arana da mesafe koy.

Alfa dostum.

Gül geç. Öyle tipler sırtlana benzer. Grupken asar keserler. Tek başlarına kuyruklarını bacaklarına sıkıştırıp ciyaklarlar.

Ben bana sataşan geyikçilere teker teker yaklaşırdım. Kanka ne yapıyorsun gibisinden. Psikolojik olarak ezip çiğnedikten sonra zaten ağızlarını açamazlardı çekinirdiler.

O gruplarda illa ki fişekleyici vardır. Hadi şunla dalga geçelim vs. Grubun alt elemanlarını sindirdikten sonra ya fişekçi destek bulamadığı için bulaşmaz ya da risk alıp bulaşmaya çalışırdı.

O zaman sinirlenmeden(NE DİORSUN AMUNA) veya aynı seviyeye düşmeden sadece hafif bir "Senin belanı sikerim de değmezsin" tarzı hafif sert hafif "he he gülüşü" bakabilirsin.
(Anlatamadım amk hani biri birşey der sen de ona bakıp çok az dudaklarını oynatarak burnundan sert nefes verirsin o şekilde)

Unutma: Seviyesine SAKIN düşme. Sinirine yenilme. Psikolojik olarak öyle bir s*k gibi (sadece beden dili ile amına bile koyarsın)
gelip bir daha beni ne zaman sikeceksin desin.

Arana da mesafe koy.

Alfa dostum.
Anlasım kanka ben eyvallah.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8