• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Film Önerisi Dangal

İzleyecek misiniz ?

  • Evet

    Kullanılan: 2 25.0%
  • Hayır [ sakın ]

    Kullanılan: 6 75.0%

  • Kullanılan toplam oy
    8

hesoyam

Üye
Katılım
18 Ağustos 2018
Mesajlar
171
Yaş
19
Şehir
Tokat
3 saatlik filmin sonuna geldim. Gerek duygulandım gerek gaza geldim. Ama asıl önemlisi çok ders aldım. Film türü spor-dram. Bollywood filmi yani bir hint filmi.

Lütfen ön yargılı davranmayın. Hayatımda izlediğim en güzel filmlerden birisi. Şuan bana çok farklı duygular yaşattı. Abartmaya ya da uzatmaya gerek yok film çok güzel.

Film gerçek hayat hikayesinden alınmıs. Bir baba güreşçi bir baba. Profosyonel bir güreşçi. Ulislararası bir turnuva hayalini bir şekilde bırakmak zorunda kalıyor. Bu hayalini oğlunun gerçekleştirmesi babanın hayali.

Ama adamın bir türlü oğlu olmuyor 3 kızı oluyor. Devam etmeyim spoiler yemeyin. Ama arkadaşlar kesinlikle izleyin. Bir daha izlemek isteyeceğinizden eminim.

NOT: Hintçe seslendirme ile izleyin. Hint filmleri şiveyle güzel olur. Sakın ha türkçe dublaj hatasına düşmeyin. Izleyecekler ankete bakabilir mi ?
 

Iamgod

Üye
Katılım
25 Ekim 2018
Mesajlar
48
Yaş
21
Şehir
İzmir
İzlemiştim önceden. Duygu yönünden zevk alınacak güzel bir film. Ama içinden çıkarabileceğiniz pek bir ders yok.
 
Üst