Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dante’s game day

Hareketli bir günün ardından yaşadıklarımı ve edindiğim tecrübeleri buraya not etmek istedim.

Sıklıkla gittiğim alışveriş merkezinden başlayalım.

Bundan yaklaşık birkaç hafta önce bakım ürünleri satan bir mağazaya yanımda üç kişi ile gitmiştim, orada çalışan kızlardan biriyle birkaç dakika içerisinde samimi olmuş fakat telefon numarasını kasada işlem alırken istediğim için (Acele eden, ecele gider) dün aradan geçen süreyi baz alarak şansımı tekrar denemek istedim. Diyaloğa geçelim.

Ağda reyonunda dururum ve;

-Selam Xxx..

+ Kısa süre bekler..

-Hatırlamaman mümkün değil, onca insanın içinde telefon numaranı isteyip, seni nasıl zor durumda bıraktım unuttun mu?

+Aslında zor durumda kalmadım, olabilir böyle şeyler.

-Bende ondan bahsediyorum. İki medeni insan için gayet basit ve olağan bir durum.

(Bu arada parmağımda ki yüzüğe bakar)

+Görüşmeyeli nişanlandın mı? Kaçırdım bak.

-Haha bu yüzük tamamen, senden başka hiçbir kadın bana yaklaşmasın diye.

+Bunları kaç kıza daha söyledin?

(Bu bir tuzak, ona asla cevap vermedim)

- 20 No’lu gülüş. (Sinsi ve şımarık)

+Tamam şimdi işlerim var, oldukça yoğunum.

(Bu sağ elimde bir kutu ağda, sol elimde ise cep telefonum, ağdayı uzattım ve tam elini uzattığı anda)

- Yanlış oldu, cep telefonunu alacaktın. Mağaza müdürün dikkatle bana bakıyor, senin yüzünden sapık damgası yemek istemiyorum.

+Ne burcusun sen?

-Sana bunu söylemeyeceğim, tahmin et.

+ Aslan?

-Aslan gibi olduğum doğru fakat Akrep burcuyum.

+Sen tehlikelisin, sana numaramı vermem.

-Xxxx.. İşlerim var ve gitmem gerek, herhangi bir tehlike anında numaramı silersin.

+053........

-Tamamdır, izin gününle ilgili konuşuruz. Seni arayacağım, bye.

Öncelikle ses tonumdan, vücut dilimden ve stratejimden memnun olmamakla birlikte başarılı bir kapanış oldu benim için. Henüz hatunu aramadım ya da mesaj atmadım. Gün içinde yaptığım birkaç oyuna daha göz atalım, bunlar daha kısa ve sadece kendimi tanıtma içeriyor. Birkaç hafta sonra gitmeyi planlıyorum.

————————————
Büyük bir restoranın slayt gösteriminde ki menülerine bakarken, Wingman ile (Kendisi kız yaklaştıktan sonra uzaklaştı)

-Aslında şundan yiyebilir mişim?!

+Merhaba, hoşgeldiniz.

- Selam, hoşbulduk. Aslında yemeğimizi Xxx’te yiyoruz fakat çıtır paneler baya ilgimi çekti.

+Bizde denemenizi tavsiye ederim.

-Muhakkak deneyeceğim. Bu arada parmağında ki yüzükler az değil mi? (Neredeyse her bir parmağında küçük, ince yüzükler vardı) Bak ben bir tane ile idare ediyorum.

+(hihihi) Ben çok seviyorum ama..

-Bende öyle bu arada adın ne?

+ xxxx

- Xxxx.. Şimdi gitmem gerek, gerçekten acıktım fakat sana vakit bulduğumda uğrayacağım. (32 no’lu gülüş) (Aldın sen mesajı gülüşü)

+ (Gözlerini sağa ve sola utangaç bir biçimde devirir, kısa kısa gülerek) T-t-tamam..

- Yemek için tabi. (No32.) Görüşürüz.

+Görüşürüüüüz..

—————————

Sıklıkla gittiğim kafeye girerim ve her zamanki gibi çakmağım yoktur.

- Selam, çakmağınızı kullanacağım.

+Tabi buyurun.

(Çakmak bir anda molotof gibi parlar)

-Bu tarafıma yapılan hain bir saldırı değil mi? Baksana kirpiklerim ya da kaşım yanmamıştır umarım!?

+Yok, hepsi sağlam ve yerinde (kikikiki)

-Harika, yüzümle para kazanıyorum ben.

+Öyle mii?

-Evet, gerçi bu sıralar dolar yükseldiğinden işler istediğim gibi gitmiyor fakat yinede bu bebeksi tenime zarar gelsin istemem.

+Ne iş yapıyorsun?

- Danışmanım ben, ülkemiz kızlarına bebeksi erkek teninin anlam ve önemini anlamaları adına yüzüme dokunmaları karşılığında ücret alıyorum.

+(kikiki)

-Sen çalışansın değil mi? Seni zorlamayacağım, ücrette indirime gidiyorum haydi bana bir çay ısmarla, bende senin yüzüme dokunmana izin vereyim.

+(kikiki) Yok ben almayayım.

-Tamam o zaman sadece çay ısmarla, benim kaşem bir bardak çay. Ödemeyi yapmazsan, noter nezdinde tutanak tutturur ve sana dava açarım.

(5 dakika sonra elinde çayla gelir ve ilerleyen dakikalarda çalışan arkadaşlarıyla doların 6,40 civarına yükselmesini konuşur)

———————

Genel olarak özetlemem gerekirse hatalarımı anladım, daha serinkanlı olmalıyım ve burada paylaşarak sizlere yorum hakkı tanıyorum.
Sabahın bu saatinde saha raporu yazmaktan nefret ediyorum, hepinizi sevgi ile selamlıyorum.

Beyler, son açılışın ilk cümlesine dikkat etmenizi istiyorum : "Çakmağınızı kullanacağım."
"Çakmağınızı kullanabilir miyim?" demiyor, "..kullanacağım." diyor. Bu harika bir bilinçaltı manipülasyonudur, 'senden izin almam, kendi kararlarım var dersiniz karşınızdakine. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey ses tonu ve beden dilini çok etkili kullanmanız gerektiğidir. Kadın bunlarda bir açık yakalarsa babayı alırsınız. Son derece özgüvenli (küstah değil), vücut diliniz sağlam ve ses tonunuz tok olsun.

Üç oyun da gayet iyi dostum tebrik ederim seni.

Beyler, son açılışın ilk cümlesine dikkat etmenizi istiyorum : "Çakmağınızı kullanacağım."
"Çakmağınızı kullanabilir miyim?" demiyor, "..kullanacağım." diyor. Bu harika bir bilinçaltı manipülasyonudur, 'senden izin almam, kendi kararlarım var dersiniz karşınızdakine. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey ses tonu ve beden dilini çok etkili kullanmanız gerektiğidir. Kadın bunlarda bir açık yakalarsa babayı alırsınız. Son derece özgüvenli (küstah değil), vücut diliniz sağlam ve ses tonunuz tok olsun.

Üç oyun da gayet iyi dostum tebrik ederim seni.

Teşekkür ederim Apollo :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8