Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Daygamede yaşanan sıkıntı

Arkadaşlar dışarıya çıktığım zaman kendime diyorum 'bir kızla muhabbet kurmadan dönme'diye ama ne zaman bir fırsat yakalasam hemen bahane üretip vazgeçiyorum.Kısır döngü oldu,bir türlü bu sorunu aşamadım.Aynı durumda olanlar,üstesinden gelen var mı ?

ilk önce ısınma setleri aç mesela git bir kadına saat sor yemek yiyebileceğin bir yer sor yada atıyorum bar sor adres sor aklına ne geliyorsa o an.Buna alıştıktan sonra yine aynı şekilde yaklaş ve muhabbet etmeye başla ama bir amcayla muhabbet eder gibi değil eğlenceli ve sürükleyici olmasına dikkat et ardından instagram yada numara almaya çalış. bu olay aynı kaslar gibi yavaş yavaş gelişmeli yoksa ani redler yersen travma geçirebilirsin.

Bak sete giderken hiç düşünme. Bi teknik vardı. Bir iki üç tıp deyip düşünmüyon, çok saçma bir teknik olmasına rağmen iş görüyor.

bak kardesim sana mukemmel bi taktik vercem , sen disariya set icin ciktigin her gun beynin resmen panik moduna geciyor , kendini buna zorunlu hissettigin icin vazgeciyorsun kasiliyorsun , halbuki kari kiz isini bosverip disariya arkadaslarinin yanina gitmek icin ciksan , ciktiginda da tek basina yuruyen bi kiz gorsen yanindan gecerken icinden geldigi gibi konusma baslatsan boyle kasilmazsin , her sey oluruna birakilmis gibi bi hava olursa ustunde her seey daha kolay olacak emin ol

Aynı sorunun yeni başlayan herkeste olduğunu düşünüyorum. Ben de ilk başta baya müzdariptim bu konuda. Daha sonra youtubeda Tom Torero ya denk geldim, video linkini bırakırım. Adamı izledim ve baya "balls" isteyen bir tarzı vardı. İlk başta ısınma turu olarak tanımadığın bir kıza gidip iltifat edip çıkıyosun. İnan bana seni bundan daha fazla geliştirecek, bu korkunu yenmeni sağlayacak yöntem olduğunu düşünmüyorum. Eğer İngilizcen yeterliyse sonuna kadar izlemeni öneriyorum çok yararlı bir video.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8