Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Değer meselesi.

Merhaba dostlar. 1 ay önce okullar açıldı. Ve okul açılmadan önce 4 aylık teorik olarak gelişme sürecim oldu. Bu süreçte yüzlerce makale okudum, onlarca video izledim. Bunları yaparken tecrübe olarak eksik kalmadım elbette. Bazı tecrübelerimi paylaştığım yazılar var. Okuldan bahsediyordum. Buna benzer bir konu açtım ama merak etmeyin aynısı değil. Bu sefer ki konu bir kızla olan ilişkim. 11.Sınıfta açıkcası toydum. Bu sene ise parladığım bir dönem olacak orası belli. Sınıfımdan başlayayım. Sınıfta benden daha baskın olabilecek bir kişi var onla da karşı karşıya gelmiyoruz. Yakın arkadaş olduk hatta. Sınıf başkanı olarak dominantlığımı sağlamanın ilk adımını attım. Sınıf başkanlığı ne aq diyebilirsiniz ama bu sadece bir basamak. Sağolsun sınıf hocamız bana çok değer verir saygı duyar. O yüzden ben sınıfa ne dersem diyeyim kimse karışamaz. Karışamya cüret edemez. Okulda Ülkü Ocakları teşkilatı vardı. Ben orada eğitim birimi başkanıydım geçen sene. Eğitim birimi başkanı olduğum sene Okul Başkanımız 12.sınıftı. Ve bu sene o mezun oldu ihale bize kaldı. Arkadaşlarla oturup konuştuk. En sonunda Ülkü Ocakları hakkında en fazla bilgisi olanı Okul Başkanı yapmaya karar verdik. O bendim. Ve atamamız oldu. İşte şimdi güç bendeydi. Sınıfımda bir kız vardı. Etkilendim tatlıydı. Ama ONEİTİS yapmayacak kadar bilgiliydim. 2 haftadır mesajlaşıyoruz. Kıza hakkımda hiç bir şeyi söylemedim. Keşke imkanım olsa da okutsam. Bana göre mükemmel bir oyunla kızı kendime bağladım. Bir konuşmamızda spordan çıkmıştım mesaj attı napıyosun diye bende ilk başta şakayla cevap verdim. Daha sonra spordan çıktım eve gidiyorum dedim. Bir de ingilizce kursuna gidiyorsun öyle mi (bu bilgiyi kıza önceden vermiştim)
Bende evet noldu ki dedim (biliyorum da çaktırma :D) Baya dolusun ya kendimi boş hissettim şuan dedi. Bu mesajdan sonra kıza ben siktiri çeksem de gitmeyeceğinden emin oldum. Kız baskınlığımı kabul etmiş kendinden daha değerli bir erkek bulmuştu. En azından bunlar benim düşüncelerim ama gitmeyeceğinden eminim. Vel hasıl kelam 1 ayda bunlar oldu beyler. Teorik önemli fakat tecrübeyi de eksik etmeyin. Ben sizlerle bilgi paylaşamıyorum. Tecrübelerimi aktarmak daha samimi bana göre. Sağlıcakla kalın.

İpleri eline alman çok güzel. Eğer sahnede isen inan bana kızların ilk etkileneceği kişi sensindir. Oyununa devam et sonunda aya varacaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8