Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Değişimden Korkmak

Bu alfa muhabbetlerini, alfa erkek konularını bu forumdan önce biliyodum.
Ve biraz araştırdıktan sonra TCMA diye bi yer buldum okumaya başladım sürekli özümsemek, yazılanları gerçekten anlamaktan bahsediyodu
ve bi yazısında şöyle bişey gördüm değişimden korkuyomusun, değişimi gerçekten istiyomuun gibisinden.

Bende düşünmeye başladım bunu gerçekten istiyomuyum diye ve şöyle bişey düşündüm kendimce alfa erkekler kasıntı hayattan zevk almayan sadece hayatı kadınları düşürmek için yaşayan.
Çünkü bilmiyodum ve o zamanlar teen wolf izliyodum (bunun için beni yargılamayın :) ) lise 1-2 falan işte ordaki stiles dan etkilenmiştim ve onu örnek almaya başladım akla bak.
Ve sonra kendime şunu söyledim ben duygusal bi insanım o yüzden aşık olmak istiyorum gibisinden,TCMA da aşkın kötü olduğu konuları vardı neyse sonra ben bu konulardan baya uzaklaştım alfa erkek falan, sonra tekrar eski ben halime geri döndüm. Baya bi süre böyle gezdim sonra yine aklıma geldi bi yerden ve tekrar arşatırmaya başladım bu konuları TCMA nın dolandırıcı vs yazdıklarının bi işe yaramadığı gibisinden konular vardı.

Bende böyle forumlara bakmaya başladım ve bu forumu buldum.
Çünkü artık fikirlerim değişmişti eskisi gibi değişimden korkmuyodum, onu gerçekten istiyodum.
Tek amacım artık karı-kız muhabbeti değildi.
Zamanında arkadaş ortamlarında dalga konusu olan ben ailesinin bile siikine takmadığı ben bişeyleri değiştirmek istiyodum.
Bende yavaş yavaş bişeyleri değiştirmeye başladım.
Herşeyi akışına bıraktım.
Şu anki halimden mutlumuyum hemde çok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8