• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Dekolte

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Karşımızdaki kadının dekoltesine bakıldığında,bakılmadığında ve gözümüz kaydığında ne düşünür?
Yanımızdaki kız başkasının dekoltesine baktığımızda, bakmadığımızda ve göz kaymasında ne düşünür?

Ne yapmalı ne etmeli?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aga rontgenlemedigin surece sorun yok,hayvan gibi bakmak tabirine yaklasmadan istedigini yap

Kuşçubaşı

Forum Yazarı
Üye
Kadın eğer dekolte bırakıyorsa bil ki bilinçaltının dürtüsüyle içgüdüsel olarak "Ben hala üreyebiliyorum" mesajı vermeye çalışıyordur.

Dekolteyi vatan millet için bırakmıyor ya, veya da kız arkadaşları görüp "Ayy ne kadar güzel dekolte o öyle" desinler diye bırakmıyor. Etrafındaki çiftleşme potansiyeli olan erkekleri çekebilmek için bunu yapıyor.

Yani sen bakasın diye o dekolte var. Ha ama bakarsan ve hatun da bunu fark ederse ağzına sıçması kaçınılmaz. Îşte burada da bir tuzak var. Dekolte bırakmak kadının hoşuna gider, senin bakman da hoşuna gider ve seni azarlaması da egosunu hayli hayli tatmin eder.

Bir de, hayvan gibi dekolteye bakıp da mağara adamına dönmeye gerek yok, ya çok bakmayacaksın kendini tutmayı bileceksin ya da gideceksin bir geneleve hırsını atıp öyle geri geleceksin.

O kalçayı göğsü her erkek kesiyor, senin onlardan farkın ne ?

Kadın eğer dekolte bırakıyorsa bil ki bilinçaltının dürtüsüyle içgüdüsel olarak "Ben hala üreyebiliyorum" mesajı vermeye çalışıyordur.

Dekolteyi vatan millet için bırakmıyor ya, veya da kız arkadaşları görüp "Ayy ne kadar güzel dekolte o öyle" desinler diye bırakmıyor. Etrafındaki çiftleşme potansiyeli olan erkekleri çekebilmek için bunu yapıyor.

Yani sen bakasın diye o dekolte var. Ha ama bakarsan ve hatun da bunu fark ederse ağzına sıçması kaçınılmaz. Îşte burada da bir tuzak var. Dekolte bırakmak kadının hoşuna gider, senin bakman da hoşuna gider ve seni azarlaması da egosunu hayli hayli tatmin eder.

Bir de, hayvan gibi dekolteye bakıp da mağara adamına dönmeye gerek yok, ya çok bakmayacaksın kendini tutmayı bileceksin ya da gideceksin bir geneleve hırsını atıp öyle geri geleceksin.

O kalçayı göğsü her erkek kesiyor, senin onlardan farkın ne ?
Kız burada bir taşla iki kuşu vuruyor. Hem çekici olup erkekleri kendine çekiyor hem de yanlarına gelen erkeğin sadece gözlerine bakıp ilk testine başlamış oluyor. Bu kızlar çok fena kardeşim 😂😂

Dekolteye bakmamaya çalış. Bir kızın sadece güzelliği seni etkilemeye yetmemeli. Dekolteye bakarsan ister istemez onun güzelliğine kapılırsın.

Kızın dekolte giyinmesinin sebebi kendisiyle konuşmaya çalışan kişilerden alfa erkeğini bulmasıdır. Alfa olursan o memelere sahip olursun :)